Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért jó a férfiaknak, ha...

Miért jó a férfiaknak, ha elveszik a nő kedvét a vezetéstől az állandó beleszólással?

Figyelt kérdés
Persze ha inni akarnak, akkor jó a sofőr.

2022. ápr. 9. 20:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mivel veszi el a kedved?

Ez nem nő-férfi játék. Ez kezdő-tapasztalt játék.

Vezetésben általában ha beszólnak, akkor hibáztál valamit.

Aztán ezt úgy kezeled, ahogy akarod.

2022. ápr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
Keress értelmes pasit. Ennyi.
2022. ápr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem meg a női vezetők jobbak.


Jobb alatt értsd: Nem száguldoznak 90-el faluban, nem mennek bele hülye előzésekbe, sokkal óvatosabban és megfontoltabban vezetnek.

2022. ápr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Itt a beleszólás a lényeg, hogy ő jobban tudja, hogy kell vezetni. Nem egy ismerős mondta, hogy neki is beleszól a férje, úgy, hogy a nő is vezet önállóan már vagy 20 éve. Valaki meg megelégelte, hogy jó, akkor nem vezet többet, teltek az évek és már nem is mer volán mögé ülni.

Pedig adódhat bármi, amikor jó lenne, ha tudná más is vezetni az autót.

2022. ápr. 9. 21:36
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Maradjunk annyiban, hogy a férfiak általában jobbak a mechanikai dolgokban.


Ha te nőként/férfiként nekiállsz keresztülfúrni egy falba épített vezetéket, kapsz rá savat rendesen a társadtól.


Vezetésben legyél férfi. Add át a helyet, ha kell, de legyél magabiztos. Ha hibázol, viseld férfiként. Vezess NORMÁLISAN.


Akinek meg ez nem tetszik, akkor férfiként a megfelelő helyen félreállsz., kinyito az ajtót, és nőiesen elküldöd a k*rva anyjába.

2022. ápr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, nálunk a feleségem a notórius beszóló.
2022. ápr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is a nejem szól be állandóan. Elkövettem azt a hibát, hogy néhányszor megdícsértem, milyen jól vezet..(tényleg jól vezet)..


Most betegsége miatt én viszem mindenhová, kapom az ívet rendesen..

2022. ápr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Á ennek több oka is van. de valóban. Azèrt lehet ez mert nem akarja odaadni a fèrfi a kocsiát a nőnek.

Meg azèrt is mert akkor a nő rászorul a fèrfira. Kevèsbè megy el a nő otthonról.

Meg sokaknál ez ilyen feminista dolog. Mert hogy mi az már hogy a nő önálló ès vezet!? Így oda a hierarhia!

2022. ápr. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahelyett, hogy inkább hallgatnál rá, és próbálnál fejlődni, inkább a hisztit választod?

Nálunk ugyanez volt a probléma, 10 év után végül bevallotta a feleségem, hogy végig igazam volt,utólag már látja, de támadásnak vett mindent ami segítség akart volna lenni.

Mivel nem írtál konkrétumokat, feltételezem hogy nálatok is ez a helyzet, ez a jellemző.

2022. ápr. 10. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy jobban vezet, ez nem kérdés. De már utálok beülni vele az autóba. Állandóan csak rossz élmény ér.

Az oktató sosem mondta, mit csináljak, ment a dolog magától. Na, addig szerettem is vezetni, amíg tanultam, pedig csúcsforgalom volt általában.

2022. ápr. 10. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!