Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Bevihetek az országba okmány...

Bevihetek az országba okmány nélküli autót traileren?

Figyelt kérdés
Román vagyok, és a rabócsiringre (Máriapócs) szeretném kivinni az autóm, amivel idehaza amatőr driftversenyeken szoktam indulni. Eddig csak belföldi pályákon jártam, és nem volt akadály, hogy az autónak nincs semmilyen papírja. Azt sem tudom, hogy így egyáltalán kivihetem-e az országból, és azt sem, hogy egyáltalán lehet-e így nevezni. Már 10 napja írtam a pályafenntartónak, de nem válaszoltak.

2022. ápr. 11. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Hogyhogy nincs semmi papirja? akkor hogy jársz vele? milyen autó ez?
2022. ápr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
e30, de e46 328i motorral. Nem járok vele sehova, mivel közútra alkalmatlan, így csak hobby célra tartom. Versenyekre trailerrel viszem.
2022. ápr. 11. 17:52
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
mi az e30 meg e46?? szóval van egy autod ami ahelyet hogy teged elvigyem akárhová inkab te hurcolod treleren? aham... gondolhattam volna mar ez elejen hogy ilyen okos csak egy román lehet
2022. ápr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha nem tudod, hogy mi az e30 akkor nyilvánvalóan ez a kérdés nem neked szól. Csak lapozz tovább a kiskutyás kérdésekhez.
2022. ápr. 11. 17:58
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
Az eddig válaszolok nem a legélesebb kések a fiókban.
2022. ápr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze , viheted. Kb ez olyan mint a táska, a tévé, etc, egy műszaki cikk, pont úgy viheted. Eun belül semmi se kell Szerbiába már le kell papirozni hogy a tiéd de az se bonyolult.
2022. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!