Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » B kategóriás jogosítvánnyal...

B kategóriás jogosítvánnyal kapcsolatban kérdezném [KRESZ]; ha minimum 5 óra az elvárt tanulási idő, akkor azt az öt órát egy nap alatt kell teljesíteni, vagy ez most hogy működik?

Figyelt kérdés

Mennyi idő alatt kellene teljesíteni azt az öt órát?Mindez nem okozna problémát, viszont dolgozom és mindezt úgy hogy a munkaidőm felét elutazom, ezen kívül késő este érek haza.


Valaki ismeri az E-titán rendszerét és hogy mi alapján kellene itt haladni a megadott óraszámmal pl egy hét leforgása alatt? (Bocsánat az értetlenségért, ezek az infók számomra eléggé újak, bővebb tájékoztatást pedig nem olvastam/kaptam róla eddig)


2022. ápr. 12. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell egyszerre 5 orat tanulnod.

En atlag napi 2-3 modult csinaltam meg,ezt is tobb reszletben.

Osszeadja a fent toltott idodet es annak kell osszesen 5 oranak lennie.

2022. ápr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legalább. Nekem 21 óra volt.
2022. ápr. 13. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A C kategóriát egy délután megcsináltam. Délben befizettem, aláírtam, este már ment az iskolának az üzenet, hogy kész a próbavizsgám, lehet kérni vizsgaidőpontot.
2022. ápr. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!