Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ekkora bűncselekmény az...

Ekkora bűncselekmény az egykerekezés?

Figyelt kérdés

Tegnap délután a Tesco parkolójában 3 motoros az egykerezést és driftelést gyakorolgatta, és közben 15-20 ember, köztük jómagam is nézte őket. Nem a vásárlóknak fenntartott parkolóban volt,hanem hátul rámpáknál ahol a kamionok rakodják az árut. Később megérkezett 2 rendőrautó, 10 percig beszélgettek valamit, majd mind 3 motorost elvitték bilincsben. Semmi jelét nem mutatták az ellenszegülésnek, mégis hátrabilincselt kézzel ültették be őket a rendőrautóba.

Mindhárom motor rendszámos volt, látszólag alkalmasak a közútra is. Az egyik egy 600as hornet, a másik kettőt nem ismertem, de valami hasonló nakedek voltak.



2022. ápr. 16. 16:59
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
95%
Közúti veszélyeztetésnek számít, ami bűncselekmény. Persze csak közúton. Magánterületen azt csinálsz amit akarsz.
2022. ápr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Nem veszélyeztettek senkit és semmit, egy üres parkolóban volt, szerintem max csak birtokháborítást lehet a nyakukba varrni, ha a parkoló magánterület. De akkoris, emiatt indokolt a bilincs?
2022. ápr. 16. 17:09
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Vérvételre vagy drogtesztre is vihették őket gyanú esetén.
2022. ápr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen áruházi parkolók és szervízutak közforgalom előtt megnyitott magánterületek, amire a kresz vonatkozik. Szóval el tudom képzelni hogy bejelentést kaptak a rendőrök garázdaság és közúti veszélyeztetés miatt, és ezért kellett intézkedniük.
2022. ápr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
#2 A parkoló nem magánterület, ezért közúti veszélyeztetés. A kutyát nem érdekli, hogy volt-e a közelben valaki, attól az még közút. Letartóztatásnál kötelező a bilincs használata, úgyhogy igen indokolt.
2022. ápr. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
94%

Nem veszélyeztettek senkit. Rendben.

Akkor ha balra kanyaridni tilos, megtehetem, ha nincs ott senki?

Piroson átmehetek néptelen utcán?

A közelükben lévő emberek azok senkik? Egy hiba, és többen meghalnak.

2022. ápr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Alapból nem jár arra senki,a közelükben lévő emberek csak miattuk gyűltek oda,és biztonságos távolságból néztük őket. Olyan messze voltunk,hogy még a rendszám is olvashatatlan volt.
2022. ápr. 16. 17:37
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Közúti veszélyeztetés, mert ha elszabadul a motor embereket ölhet.
2022. ápr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
#7 Az én portámra sem jár be soha senki, na meg hát eleve magánterület is. Sőt, legjobb tudomásom szerint az emberek repülni sem tudnak. Úgyhogy holnap veszek egy gépkarabélyt és naphosszat csak lövöldözni fogok. Ha jönnek a rendőrök, azt mondom nekik, hogy baszok én a törvényekre, nem veszélyeztetek senkit. Egy GyK-s gyerek azt mondta, hogy ez így működik, úgyhogy húzzanak a picsába és hagyjanak békén hadd lövöldözzem a levegőt.
2022. ápr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Röhej az egész,én pedig azt gondoltam,hogy csak a rendőrök voltak túlbuzgóak. Manapság ilyenek miatt szopátják a polgárokat, rabló cigányokkal pedig kedveskednek. Látom egyik válaszoló sem ért velem egyet,de sebaj, másképp látjuk a világot. Mindenesetre köszönöm a válaszokat.
2022. ápr. 16. 17:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!