Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyire számíthatunk a...

Mennyire számíthatunk a rendőrségre, ha nem akkor én bíráskodhatnék?

Figyelt kérdés

Persze, hogy nem!!!

mi a megoldás szerinted?

Az én fejemben van egy elmélet, de valszeg a fos magyar rendőrség röhögne egyet.


Felszerelek egy bicót nyomkövetővel.

Ellopják.

Ahogy elindul, nyomába eredek egy bicóval, közben hívom a 112-t.

Kapcsoltatom a rendőrséget.

Kapcsolják.

Követés közben bejelentem a kerékpár lopást, alváz számot mondanék, a nevemet, és, hogy jelenleg merre tart.

Kérném, hogy kapcsolják le az Árpád hídnál mert jelenleg 25km/h-val haladunk észak felé, az Árpád hidat megközelítve.

Ha a tolvaj nem vált irányt, 15 perc múlva oda ér. Kérem közreműködésüket.


Mi lenne erre a válasz?

Talán egy qrva nagy röhögés, majd "kérem fáradjon be a rendőrségre és tegyen feljelentést"


Mire erre mondanám én "dehát most teszek, és a tolvaj nyomában vagyok, a biciglin egy nyomkövetővel, de csak 20km-es körzetben lekövethető. Állják el az útját!"


Erre valszeg hadakozna a rendőr, erőszakoskodva, hogy ez nem így megy.


Mire mondanám "ha most bemegyek, 1 óra mire felveszik a vallomásom, addig a tolvaj simán hatáskörön kívülre ér és nyomát vesztem. A bicigli soha többé nem lesz meg. Tényleg ezt akarja?"


Mire Ő "nincs más módja Uram"


Egy ilyen qrva szar beszélgetésre mit mondanál?

A magyar rendőrség ezt tenné. Kinézem belőlük



2022. máj. 8. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezt tennék. Nem egyszer fognak el úgy elkövetőket, hogy a bejelentő telefonon tartja a kapcsolatot a segélyhívó központtal és navigálja a kiérkező egységet.
2022. máj. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"A bicigli soha többé nem lesz meg"

Miért, mi van a nyomkövetővel?

Amúgy igaza van egyesnek. Folyamatban lévő bűncselekményre nem úgy reagálnak ahogy te azt képzeld.

2022. máj. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Na, látom, kiadtad a feszültségedet. Kérdésed is van vagy csak ennyit szerettél volna?
2022. máj. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Tolvajkergetők videókat nézd meg.


Volt, amikor segítőkész volt a rendőrség és volt, amikor szándékosan szivatták őket.

2022. máj. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!