Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet megtanu...

Mennyi idő alatt lehet megtanulni vezetni? Mennyire nehéz annak aki nulláról kezdi?

Figyelt kérdés
Annyit már megcsináltam, hogy elindultam és 2-esbe raktam. Ha mostanában elkezdem tanulni akkor szeptemberig kivitelezhető? Szeptemberben szeretném elkezdeni a jogsit gyorsítottban és úgy akarok odamenni, hogy már tulajdonképp tudok vezetni.

2022. jún. 6. 19:42
 1/9 anonim válasza:
100%
Kivitelezhető, de szerintem felesleges. Legalábbis én úgy mentem oda, hogy alig voltam képben az alapokkal, mégis elsőre meglett minden. :)
2022. jún. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gyorsítottban csináltad?
2022. jún. 6. 19:46
 3/9 anonim válasza:
88%
Nem, ez igazából 2008 nyarán volt.
2022. jún. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Ez attól függ, hogy mennyire vagy fogékony és hogy hogy tudják neked előadni. Nekem a nulláról 40 óra alatt lett meg elsőre, csak fontos az is, hogy jogsi szerzés után minél előbb vezess minél többet, és lehetőleg ne mindig ugyan ott. nem véletlen, hogy a jogosítvány 2 évig számít kezdőnek.
2022. jún. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nehéz volt jogsi előtt, mivel soha nem vezettem, de elsőre sikerült minden...de nem ott tanultam meg vezetni, hanem vizsga után nyilván.


De csak egyszer kell megtanulni, addig szar, egyébként olyan mint a biciklizés...egy idő után zsigerből jön.

2022. jún. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan jó ötlet úgy menni tanfolyamra, hogy már előtte vezetsz, mert ott elsősorban a vizsgára készítenek fel, ahol olyat is kell csinálni, amit aztán utána senki nem csinál. És ha van egy rutinod, akkor nehéz átállni arra, amit az oktató kér. Én az első forgalmi órán indítottam be először autót, soha nem vezettem előtte, 32 óra kellett a sikeres vizsgához (mondjuk nem ez az általános).
2022. jún. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rossz ötlet! Ha úgy készülsz fel, mint ahogyan a vizsgán kérik, akkor oké, máskülönben csak hátrányod lesz a megszokott dolgokból.
2022. jún. 7. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Valakinek pár óra elég, valakinek egy élet is kevés...


Kezdd el, amint tudod, nagyon sokat kell várni az oktatókra, vizsgákra.

Oktató nélkül elhagyatott helyen max. az autó kezelését és a rutinfeladatokat tudod megtanulni, de ez amúgy is általában néhány óra alatt megvan.


Ha jogsi nélkül elkapnak, akkor befigyelhet pár hónapnyi eltiltás, és 90 ezerig terjedő pénzbírság szóval nem érdemes ezzel szórakozni. Ha bármilyen kárt okozol, a biztosító nem fizet, stb.

2022. jún. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Anno,fiatal koromban vezettem parszor.nem sokat,es nem varosban persze.aztan ugy voltam vele,hogy nem nekem valo.felek az anyoson,most is,pedig mar vezetek.

10 ev eltelt mikor elkezdtem a jogsit.mondhatjuk,hogy a nullarol kezdtem.

30.oran sikeresen vizsgaztam,minden mas is elsore meglett.maga a vezetes 6 het volt vizsgaval(ugy,hogy 3 hetet kellett varnom miutan kikertuk az idopontot).

Nem fizettem tobbet mint barki mas,egyszeruen jo volt az oktatom.

Nagyon szeretett tanitani,azt mondta ritka az ilyen jo tanulo mint en.

Mar az elso alkalom utan azt mondta,hogy vizsgazunk a 30.oran.

A km-em nem is volt meg,kerdeztem is vizsga elott,hogy mi lesz.azt mondta nem vetet azert plusz orat azzal,akinek megy a vezetes.majd o elintezi,ezzel en ne foglalkozzak.

1 eve ilyenkor vizsgaztam kreszbol.

Ha en vezetek semmi felelem erzet nincs bennem,csak mas mellett parazok meg varosban is 50-el.

Ne gyakorolj elore,az oktato tanitson meg vezetni ugy,ahogy a vizsgan kell majd.

Inkabb fejben legyel kepben az auto mukodesevel,ez az elso orakon sokat segit.

33/N

2022. jún. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!