Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy hívják azt a töltőcsövet,...

Hogy hívják azt a töltőcsövet, aminek az egyik végét az üzemanyagos hordóba (25 literes) teszed és azzal lehet "átszívatni" az üzemanyagot az autóba?

Figyelt kérdés

Helo!


Arra lennék kíváncsi, mi annak a csőnek a neve, aminek a végén van egy kis alumínium vég egy golyóval, amit ha fel-le rángatsz a folyadékban (üzemanyagban), el tudod indítani az üzemanyag folyását a slagban/műanyag csőben.

Elvileg benzinkúton vagy mezőgazdasági boltban is kapni, csak ne nézzenek már hülyének ha bemegyek megkérdezni, hadd tudjak valami pontosabbat mondani :)



2022. jún. 9. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Hokizócső.
2022. jún. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
üzemanyag leszívócső
2022. jún. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Golyós átfejtő, golyószelepes üzemanyag szívócső, golyós (benzin)szívócső, golyós lopócső, stb; és hozzá a méret: 1/2”, 3/4” stb.
2022. jún. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Én benzincsövet kérnék. Technikailag csak annyi fontos hogy ne oldja fel az üzemanyag (szóval ne pl polisztirol tölcsért adjanak). Ha többféle van úgyis visszakérdeznak melyik vagy milyen célra.
2022. jún. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki ek
2022. jún. 9. 17:17
 6/7 anonim ***** válasza:
2022. jún. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én tescoban is szoktam látni, ha van a közelben érdemes megnézni, esetleg Obi stb., szerintem a benzinkutakon drágább lesz.
2022. jún. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!