Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A féktisztító tulajdonképpen mi?

A féktisztító tulajdonképpen mi?

Figyelt kérdés
Milyen folyadék, hogy előszeretettel használják olajos alaktrészek tisztítására? Szépen lehozza az olajat az látszik videókon, de azonnal el is párolog hogy ne tegyen kárt? Pédlául motoralkatrészeket szinte azonnal vissza lehessen szerelni.

2022. jún. 20. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Szén-tetraklorid
2022. jún. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szépen lehozza, de legyen nálad valami rongy amivel letörlöd, hisz rohadt hamar elpárolog.

Amúgy én hidegindító spray helyett is azt használok ha kell. Dízelnél ezzel kisebb az esély, hogy lerepül a hengerfej és nem mellesleg olcsóbb is. Jah, volt már olyan is, hogy jobb híján Axe dezodorral fújtam be a motoromnak hidegidőben, az mégolcsóbb és azzal is működik😅🤷‍♂️

A féktisztítónak nem is feltétlenül a tartalma a lényeg, lehetne benn sima benzin is, ott a nyomás, amivel fújja ki a cuccot, az számít igazán.

Én amit lehet, azt benzinnel takarítok el pl motor összeszerelésnél, féktisztítót ott használok, ahol nehezen fér oda az ecset.🤷‍♂️

2022. jún. 21. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol akarod használni, de ha műanyag elemet is érint a fújkálás, akkor acetonmenteset vegyél.
2022. jún. 21. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
A legtöbbször sima benzin, illetve foltbenzin van benne.
2022. jún. 21. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11%

A két hitetlen lepontozónak itt egy link ahol a 3. pontnál találjátok az összetevőket:


[link]

2022. jún. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vágom már, hogy ti csak a kicsi x nyomkodásáért jártok ide! Legyen ez sekélyes életetek legörömtelibb cselekedete!
2022. jún. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!