Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hol lehet olyan vizsgaidőponto...

Hol lehet olyan vizsgaidőpontot kérni, ahol a regisztráció által lehet még használni a kocsit max 30 napig? Voltam 2 vizsgahelyen és egyiknél sem jó.

Figyelt kérdés
[link]
2022. jún. 28. 21:39
 1/6 A kérdező kommentje:
forgalmi engedély lejártát követő 30 napig vagy a vizsga időpontig.
2022. jún. 28. 21:55
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mi az az "egyiknél sem jó".

Ha június 30-ig kérsz időpontot - mindegy, mikorra adják, adhatják szeptemberre is -, akkor a kapott igazolással a vizsga napjáig, de a vizsgára jelentkezéstől legfeljebb 30 napig részt vehetsz a forgalomban.

2022. jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nekem azt mondták, hogy náluk nem jó, mert nem viszik be előre a rendszerbe a jelentkező autókat
2022. jún. 28. 22:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor menj máshova ahol betudják vinni. Google-t felütöd és megnéze hol vannak vizsga helyek hozzád legközelebb és szépen felhívod őket, ahol ezt megtudják tenni akkor oda kérsz időpontot, kikéred az igazolást és be van végezve.


De nem értem miért kellett az utolsó utáni pillanatig elhúzni? Már hónapok óta mondogatják hogy júni 30 a határidő, télen simán megcsináltathattad volna vagy legalább jóval előre kértél volna időpontot és most nem fájna a fejed.

2022. jún. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4

mert akartam venni másikat ezt meg eladni, de nem találtam jót (jó árban)

2022. jún. 28. 23:53
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha levizsgáztatnád, mivel jobb a neked hogy húzod az időt!
2022. jún. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!