Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan tudom lekérdezni, hogy...

Hogyan tudom lekérdezni, hogy van-e matrica az autón amit most vettem?

Figyelt kérdés
Azt mondta az eladó, hogy van rajta, de lekérdeztem az online lekérdezőn, ott nem írja hogy lenne, akkor ezek szerint nem online vette, ha tényleg van rajta. Amíg nem iratom át, addig nem tudom lekérdezni mi? Elvileg csak tulajdonosnak adják át az infót, azt olvastam, de én már tulajnak számítok, ha az adás-vételi megvan vagy csak átírás után lehet?
2022. júl. 1. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

megkéred az eladót, hogy fényképezze le a szélvédőt, egy közelit, egy totált, és küldje át a telódra, vagy nagyobb gépre, vagy ímélben, mindegy.


Probléma pipa.

2022. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A szélvédő fotója mit segít? E-matricáról van szó...


A bizonylatot mutassa meg, amivel vette. Vagy az applikációt (pl. Simple), amiben benne van.

2022. júl. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel a NÚSZ Zrt. ügyfélszolgálatot (+36-36-587-500).

Szerintem rendszám alapján megtudakolni van-e érvényes matrica, nem minősül titkos adatnak.

2022. júl. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

E matrica? Azt írja a kiíró:...."van-e matrica az autón"...


nem E matricát kérdezett.


Az pedig a szélvédőn van

2022. júl. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy bármikor átírathatja a volt tulaj, úgyhogy lehet jobban jársz, ha veszel egyet magadnak és akkor tuti, hogy megvan.
2022. júl. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!