Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc, Jász-Nagykun...

Melyik a kedvenc, Jász-Nagykun-Szolnok megyén keresztülhaladó főútvonalad?

Figyelt kérdés
2022. júl. 11. 15:23
A kérdező szavazást indított:
31
32
33
34
4
402
44
442
45
46
11 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Jajj, már vártam ezt a megyét, még gondolkodtam is, hogy ki kéne írni, ezzel is segítve a sorozatot.
2022. júl. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
KI A PICSA SZAVAZOTT A 4-ESRE? Bár amióta megvan az M4, azóta elég jó a 4-es, de szerintem az én szememben soha nem fog változni a rossz megítélése. Ocsmány szar útvonal.
2022. júl. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Tájak szempontjabol a 34 a favoritom, az út minősége azonban minősíthetetlen, ennél még borsodi zsákfalvakba is különb utak vezetnek, így a hasonló, ám még jellegzetesebben alföldi vidékeken átmenő 33-as útra szavaztam.
2022. júl. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
🤑😭🤮
2022. júl. 13. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#2

Én voltam az. Hogy miért? Ez egy összetett kérdés, megpróbálom kifejteni.

A dolog ott kezdődik, hogy mindig is azon közlekedtünk, mikor meglátogattuk a család többi tagját. Ehhez jön hozzá, hogy világéletemben imádtam a szárazföldi közlekedést, ez alól pedig a forgalmas utak sem képeznek kivételt. ‘Adrenalinvadász’ is vagyok, így hát 12-13 évesen (ne kérdezd) megtetszett a román vezetési stílus. Itt elsősorban nem a szélsőségekre gondolok, hanem arra, hogy nem mennek végig 70-nel, csak mert sok autót kell megelőzni, hanem megcsináják. Ezt tetézte jónéhány kedves erdélyi ismerősöm, akik miatt még inkább megkedveltem ezt az egészet.

Mára már nem szeretem annyira e főutat, mint régebben, jogosítványom is lett, de a véleményem hasonló, egy fontos különbséggel: elhagytam ezt a felelőtlen gondolkodást és mélységesen elítélem azt, amit sok-sok sofőr tanúsított a 4-es úton, a szemem láttára.

Sok érdektelen információt tartalmaz írásom, illetve hosszú is lett, amiért elnézést kérek, de remélhetőleg sikerül általa nagyjából megérteni ezt az egészet.

2022. júl. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:
40%
33.
2023. okt. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!