Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van lehetőség a repülés...

Van lehetőség a repülés kipróbálására?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Lehet, hogy kicsit hülye kérdés lesz, de esetleg van lehetőség bárhol kipróbálni azt, hogy milyen utasszállító géppel repülni, mint utas? Valami belföldi, rövid dologra gondolok. Mert még soha életemben nem repültem, de érdekelne a dolog, viszont kifejezetten külföldi célom nincs. Meg ha esetleg nem úgy élvezem a dolgot, akkor nem biztos, hogy külföldön akarok szobrozni valahol. Valaki tud esetleg ilyen lehetőségről itthon? Főleg Budapesten.



2022. júl. 24. 22:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Foglalsz egy jegyet Münchenbe amikor olcsó és kirepülsz. Ha nem jön be akkor visszajössz vonattal.. :D
2022. júl. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Repülőnapok, sétarepülés.
2022. júl. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Utasszállítón nem érzékeli az ember hogy repül.Egy kis gépen szerintem sokkal jobb lehet,bár ilyenen még nem ültenm.
2022. júl. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
#2 setarepules utasszallitoval? Max. valami ketmotorossal, de inkabb csak Cessnaval, ami azert lassuk be, kisse mas elmeny.
2022. júl. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Akkor látom jól gondoltam, hogy nincs ilyen lehetőség, szóval marad amit az első is javasolt, hogy valami olyat nézek, ahonnan vonat vagy flixbus hamar visszahoz :D
2022. júl. 24. 23:12
 6/19 anonim ***** válasza:
42%
5.:Szívesen! :)
2022. júl. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
2022. júl. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

#7


Köszi a linket, kár, hogy pont dolgozom aznap, de majd figyelem, hátha lesz még alkalom :)

2022. júl. 24. 23:43
 9/19 anonim ***** válasza:
36%
Menj el egy vidámparkba és ülj fel egy hullámvasútra. Az visszaadja az élményt. Mellesleg én mindig sokkal jobban féltem felefelé menet a szűk sínen, mint a repülőn. Elrepülhetsz Münchenbe is, de rá fogsz jönni, hogy nem egy akkora szám, mint ahogy most elképzeled. Először érdekes lesz, de könnyen megszokható.
2022. júl. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#9


Alapvetően azért érdekelne, hogy ezt is kipróbáljam legalább egyszer. Nem annyira maga a kíváncsiság vonz, csak a mai világban azért legalább egyszer kikéne próbálni a repülést, rendes utasszállítón. Csak ugye vissza is kell valahogy jutni, ha nem jön be az élmény :D

2022. júl. 25. 00:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!