Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » KRESZ-vizsgán mindenhol ilyen...

KRESZ-vizsgán mindenhol ilyen mogorva a felügyelő személyzet?

Figyelt kérdés

A közelmúltban voltam KRESZ vizsgázni. Volt egy pár dolog ami nem igazán tetszett:

Már eleve az, hogy a kezdetéig mindenkit a KAV udvarán várakoztattak, annak ellenére, hogy bent az előtérben is volt váró, többsoros székekkel (kb mint egy rendelőben/kórházban)

Aztán be mindenkit libasorban egyesével hívtak be a terembe, és ha véletlenül túlmentünk a fogasoknál, már lenézően szóltak, hogy ők megmondták hogy a táskát oda kell tenni, de ilyen mitmontaménaezlőbb stílusban, meg hogy mobilt is a táskába kell tenni, meg azért is lecsesztek valakit, amiért nem találta meg 2 másodpercen belül a neki névre szólóan kijelölt gépet, vagy kizavartak valakit, mert épp elhagyta a szeélyiét de ideiglenes, meg más azonosító okmányok viszont voltak nála. de emiatt már nem engedték stb.

De úgy összességében végig ilyen lenézően, parancsolgatóan szóltak mindenkihez, mint valami Istenek, majdhogynem kiabálva.


Ez csak egy KRESZ vizsga, ahol faék melyik tábla mit jelent, meg kinek van elsőbbsége kérdéseket kell A/B/C megválaszolni. Mivel 1 percen belül kell, nagyon gondolkodni, puskát keresgélni sincs idő, a gép meg mindenkinek mást ad, tehát szomszédét se tudjuk nézni, összességében nem nagyon van csalásra lehetőség.

nyilván egy érettségi, vagy egy egyetemi vizsga más, ott indokolt a táska, kabát, telefon, stb kiiktatása.


Kérdésem: mindenhol ilyen mogorva, morcos, diktatórikus felügyelő személyzet/bizottság van a KRESZ viszgán? Vagy csak én szembesültem ilyennel? Mindenesetre furcsa volt...



2022. júl. 26. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez volt velem is, de sajnos az autós oktatók sem jobbak. Nagy szerencse kell majd hogy jót kapj. Ez az egész rendszer úgy szar ahogy van azt hiszik ők szartàk a spanyol viaszt.
2022. júl. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szigetszentmiklóson jó fejek voltak.
2022. júl. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
öt éve mentem utoljára, de akkor nem ilyen volt. Kedvesen szólítottak mindenkit, nyugodtan tájékoztattak mindenről. Nem volt semmi gond. Budapesten volt ez.
2022. júl. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vácon rendesek.
2022. júl. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
+1 arra, hogy Szigetszentmiklóson rendesek voltak.
2022. júl. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most vizsgáztam Székesfehérváron, teljesen normális volt a vizgabiztos, még poénkodott is velem, mikor papírjaimat ellenőrizte.
2022. júl. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!