Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc, Somogy...

Melyik a kedvenc, Somogy megyén keresztülhaladó főútvonalad?

Figyelt kérdés
VÉGE!
2022. júl. 27. 00:34
A kérdező szavazást indított:
6
61
610/682
65
66
67
68
681
7
76
9 szavazat
 1/7 anonim válasza:
73%

Borsod megyés nem volt?

Én csak 2 megyéset látok.

2022. júl. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 Nekem hat másikat felsorol itt a kérdés alatt, és azok alatt is vannak.
2022. júl. 27. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Köszönjük az izgalmas utazást, úgy érzem, a földrajzi, illetve különösen a közlekedésföldrajzi ismereteim jelentőset fejlődtek.


Erre a kérdésre most nem szavazok, mivel Somogyban egyedül a hetesen jártam, ott is csak nyáron. Az nem nagyon jött be, nem szeretek a balatonfan pronyóhadsereggel osztozni az utakon, de mivel a többit nem ismerem, nem lenne értelme voksolnom.



#2


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__egyeb-kerdesek__1..

2022. júl. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=melyik+a+ke..


Egy-két kakukktojáson kívül, amelyik más kedvencre kérdez rá, mindet ez tette fel. Kellenek a szintlépéshez a kérdések. Lehet hogy választ adni annyira nem megy, ezért fosta az értelmetlen kérdéseket?

2022. júl. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

#4


Tűnj már el innen, fosfészek. Mennyire lehet nyomorult az életed, hogy gyakoris kérdéseken húzod fel magad? Amúgy nem ez, ő. Egy másik emberről beszélsz. Megértem, egyúttal sajnálom, hogy otthon így beszéltek rólad/veled a nevelőszüleid, de a kulturált társadalomban nem divat az ilyesmi.

2022. júl. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

#5 de ő az, minden megyés baromságot ő tett fel. Tök értelmetlen troll kérdések, mert nincs olyan hogy valakinek minden útról vannak ismeretei, minden megyében lakott már. A beírt utak java részét életében nem is látta még.


Amúgy nem tűnök el, ez itt egy fórum, ha nem tetszik, görgess tovább... az életem pedig rendben van, ellentétben a tiéddel, impotens agresszív kismalac. Ha nem áll fel, ne itt kompenzálj.

2022. júl. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
A 67-es a legismertebb.
2022. aug. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!