Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Xbox a kamionban, ki hogyan...

Xbox a kamionban, ki hogyan oldotta meg?

Figyelt kérdés

A kérdésem az az, hogy ki milyen invertert használ a kamionban xbox és monitor használathoz? Most vagyok inverter vásárlás előtt és érdekelnének tapasztalatok!

Köszönöm!



2022. júl. 30. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
2022. júl. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy 300 wattos elég oda.

NAgyobb nem jó mert a nagy fogyasztó nagyon meríti az akksit.

2022. júl. 31. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

mukodik hagyomanyos olcso inverterrol is, de hosszu tavon van ra esely hogy kinyirja, de lehet hogy birni fogja. Nekem volt kar hangfalam amit kinyirt fel ev alatt a trapez inverter, a masiknak semmi baja nem lett evek utan se. En inkabb vettem egy szinuszost biztos ami biztos, nem donetic, valami lengyel no name, pedig rendes kamionos boltban vettem, de eddig jol mukodik.


Es ne monitort vegyel, hanem TV-t, lehetoleg ami 12voltos is meg 220v os is. Nekem Philips van, de mar nem kapni ilyet. 20-30 ezer ft volt, nem tudom sokan miert veszik ezeket a 100 ezreseket :D


Xbox series s mukodott, a series X vagy a one X mar lehet nem mukodne mert ha szivargyujtoba dugod az invertert mind1 mekkora max 250-300 wattot fog leadni

2022. aug. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!