Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az USB vevőegységes Xbox One...

Makkai Szilárd kérdése:

Az USB vevőegységes Xbox One kontroller chatpad működik számítógéppel is?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a kontrollerből kapja az áramot a chatpad. Ha a Bluetooth-os Xbox One kontrollert a számítógépre csatlakoztatom, rágudom a kontrollerre a chatpad-ot, bedugom a számítógépbe a chatpad USB vevőegységét akkor fogok tudni gépelni az Xbox One kontroller chatpaddal? Szeretném tudni, hogy a chatpad kontrollerrel együtt működik-e számítógéppel is vagy csak Xbox-al. Erre gondolok: [link]

2022. júl. 30. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a hivatalos oldalról nem derül ki, hogy működik-e PCvel [link]


Az eredeti Microsoft Xbox chatpadhez nem kell kettő USB, az csak belemegy a kontrollerbe és kész. Ehhez gondolom azért kell egy külső adóvevő, mert a Microsoft nem engedi utángyártott eszközöknek, hogy az Xbox saját vezeték nélküli frekvenciáját használják.


Egyébként ez a chatpad az eredeti BT nélküli Xbox One kontrollerhez készült és mivel csináltak egyet külön a BTshez is [link] ezért nem tudom, hogy azzal működni fog-e.

2022. júl. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A 2. termék aminek az információs weblapját elküldted, az sem bluetooth-os. Csak annyi a különbsége, hogy a 2.-on van joystick, az 1.-n meg nincs.
2022. júl. 31. 13:29
 3/4 anonim ***** válasza:
A BT-t úgy értem, hogy az eredeti Xbox One kontrollerben nincs BT kapcsolat hanem egy saját adóvevőt használ és PChez is azzal lehet csatlakoztatni vezeték nélkül. Az Xbox One S kontrollerek viszont BTsek mind. Mivel a gyártó csinált egy új chatpadet az XBO S kontrollerhez, az első lehet, hogy nem működik vele. Azt értem, hogy a chatpadhez a wireless adóvevő az nem BTs mindkettőnél, de a kontroller kapcsolata más.
2022. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem mindegyik Xbox One kontroller Bluetooth-os. Ezt a főgombot körülvevő rész alapján lehet megismerni. Én úgy értem, hogy ha egy Bluetooth-os típusú Xbox One kontrollert használok és beledugom a chatpad-ot, utána bedugom a chatpad külön USB stick-jét a számítógépbe akkor lehet vele gépelni?
2022. aug. 1. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!