Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Régen vezettem,hogyan kuzdjem...

Régen vezettem,hogyan kuzdjem le a felelmem?

Figyelt kérdés

2020 telen vizsgaztam le elsőre hibatlanul. Parom nem engedett telen idejen mert koran sotetedett es ne jarjak kocsivak munkaba igy,oke.. egy ketszer elmentunk hetvegen, de ritka volt a munkaja vegett(sofor). Eljott a tavasz,mire engedte, hogy bejarjak addigra mar nem voltam biztos magamban igy nem tettem es banom.. aztan terhes lettem egyszer ketszer ujra mentem nagy nehezen,majd mivel veszelyeztett voltam azert nem enegedett. Most mar 9honapos a babank es ujra szeretnék vezetni, de nem ugy mint eddig, hanem bátran es folyamatosan, nem megszakitasokkal :( fiam szereti kovetelni a figyelmet nagyon,sot, van hogy nyugos, nem tudom es nem is akarom masra hagyni igy egyenlore apa is kene az autoba ami nem lenne gond, sot talan batrabb lennek mint nelkule..

Egyébként parszor osszekaptunk mar vezetes kozbe,szet szekalja az idegeimet menet kozben,ez nem jo,ne igy ne ugy,a vegen meg megis mindig azt mondja egyebkent jol vezettem nem csinaltam hibaty az mar csak szorozes amiert o szolt... Ergo ami a vizsgám utan szereztem onbizalmam kicsit megcsoffantotta,es en meg a maradekot azzal hogy kiestem teljesen :( a volt oktatom egyebkent a volt kolegaja,aki kerdezett mar felolem miujsag es a vezetessel, tobbet nem mondott.



#Kicsitfelek #Azelsolepes
2022. aug. 9. 20:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

de hogy nem, sokan így vezetnek,

főleg a bicajos, nekik megvan engedve:)

2022. aug. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!