Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Régen vezettem,hogyan kuzdjem...

Régen vezettem,hogyan kuzdjem le a felelmem?

Figyelt kérdés

2020 telen vizsgaztam le elsőre hibatlanul. Parom nem engedett telen idejen mert koran sotetedett es ne jarjak kocsivak munkaba igy,oke.. egy ketszer elmentunk hetvegen, de ritka volt a munkaja vegett(sofor). Eljott a tavasz,mire engedte, hogy bejarjak addigra mar nem voltam biztos magamban igy nem tettem es banom.. aztan terhes lettem egyszer ketszer ujra mentem nagy nehezen,majd mivel veszelyeztett voltam azert nem enegedett. Most mar 9honapos a babank es ujra szeretnék vezetni, de nem ugy mint eddig, hanem bátran es folyamatosan, nem megszakitasokkal :( fiam szereti kovetelni a figyelmet nagyon,sot, van hogy nyugos, nem tudom es nem is akarom masra hagyni igy egyenlore apa is kene az autoba ami nem lenne gond, sot talan batrabb lennek mint nelkule..

Egyébként parszor osszekaptunk mar vezetes kozbe,szet szekalja az idegeimet menet kozben,ez nem jo,ne igy ne ugy,a vegen meg megis mindig azt mondja egyebkent jol vezettem nem csinaltam hibaty az mar csak szorozes amiert o szolt... Ergo ami a vizsgám utan szereztem onbizalmam kicsit megcsoffantotta,es en meg a maradekot azzal hogy kiestem teljesen :( a volt oktatom egyebkent a volt kolegaja,aki kerdezett mar felolem miujsag es a vezetessel, tobbet nem mondott.



#Kicsitfelek #Azelsolepes
2022. aug. 9. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért uralkodik így feletted? Így sosem leszel magabiztos.

Másban is ilyyen zsarnok?

2022. aug. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj nélküle. A folyamatos (nem építő jellegű) belepofázással csak lerombolja az önbizalmadat.
2022. aug. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szerintem azert, mert sofor es mar ezert sem tudja magat visszafogni... Mennek en egyedul de a gyerek, ha elkezd nyuglodni vagy rosszabb esetben sirni akkor nem tudok odafigyelni :( kicsit felek egyedul elindulni... Anno mikor elmentem egyedul akkor az indulasnal meg bennem volt,de par perc utan elmult. Lehet ugyanez lenne megint aztan, nem tudom.

Meg a nagy nagy mumus nekem amit nem tanitott az oktatom, ugyanis mar nincs az oktatasban a lejtorol valo elindulas, na mar most kapasbol a foutra csak ugy tudok ramenni a falunkban, a varosban egy korforgo elott is az van... :( Es megizzasztott anno parszor,kikerulni sem akarom meg nem is tudom.

2022. aug. 10. 05:41
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyebkent szeret piszkalodni,csakhogy en leepitem legyen barmi amiben otthonosabb vagyok.
2022. aug. 10. 05:42
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nos vagy mész nélküle, a gyereket addig másra bízod, vagy nem vezetsz. Vehetsz órákat vagy mehetsz más bátor ismerőssel. A férjeddel ne, ha nem tudja befogni. A gyerek majd megszokja, ha sír, ne foglalkozz vele, majd megállsz félre, ha olyan a helyzet. Jó lesz később, ha tudsz majd vezetni, ráadásul gyerek mellett bármi adódhat, amikor jó a kocsi.
2022. aug. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Megkaptam a papirt az okmanyirodaban,kimentunk falura gyakorolni parommal,masnap is en vezettem anyosekhoz aztan kovi nap,hetfo reggel elindultam munkaba egyedul.hozzateszem az elso honapokban parom imadott autojaval jartam.egybol odaadta a potkulcsot es ha o nem ment epp,vagy ejszakas volt akkor vittem a kocsit.

Probalta volna azt mondani,hogy jajj dragam itt a tel,ne vezess.

Sot,inkabb en tartottam tole egy kicsit,o pedig nyugtatott es biztatott,hogy semmi gond nem lesz.

Indulj el parod nelkul,eloszor csak gyakorold az elindulast gyer forgalmu utcaban.nem kell egybol a varost a nyakadba venned.par alkalom utan raerzel az autora,es szep fokozatosan mehetsz egyre forgalmasabb helyeken.

Nemsoka ujra itt a tel,szerezz addigra egy kis rutint.

Lejto alatt az emelkedot erted?

Huzd be a kezifeket,kuplungot engedd fogaspontig(amig erzed,hogy az auto elkezd remegni)tartsd meg itt.labad a gazon kezifeket kiengeded lassan adsz egy kis gazt es engeded fel a kuplungot.nem baj ha eleinte nagyobb fordulaton porog a motor,majd raerzel erre is.

Parod meg ha lekozelebb dumal,allj felre es mond meg neki,hogy az anyoson kuss a neve vagy menjen gyalog.

2022. aug. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy gyér forgalmú emelkedős utcát és gyakorolj. Kézifékes indulás, ezer+1 helyen le van írva hogy kell, itt a gyk-n is egy csomó kérdés van róla.

De ha nagyon nem megy, akkor ott az oktató ismerősötök, vegyél még pár órát tőle.

2022. aug. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen,rosszul fejeztem ki magam,emelkedore gondoltam.Nem az elmeletevel van gondom,hanem erzem remeg a kocsi,emelkedne ahogy o mondta es megis az utolso kis mozdulatnal fulladtam le,utana meg tuti mert raparaztam.. egyebkent gondoltam gyer utcara en is.
2022. aug. 10. 11:16
 9/11 anonim ***** válasza:

"hogyan kuzdjem le a felelmem?"


egy feles...

2022. aug. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jogos, csak ugy meg nem lehet vezetni! ;)
2022. aug. 11. 09:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!