Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kresz vizsgán ugyanazok a...

Kresz vizsgán ugyanazok a kérdések vannak, mint az etitános próbavizsgán?

Figyelt kérdés

Megcsináltam egy csomószor a próbavizsgát, és úgy érzem, megy is, bár nem tökéletes (általában 70-74 pont). Bevallom, rettegek tőle, hogy csupa "rossz" kérdést kapok a vizsgán.

Na most este idegességemben letöltöttem play áruházból egy kresz tesztes appot, hogy még telefonon is tudjak gyakorolni (a kotra félét), abban viszont sok esetben tök más megfogalmazásúak a kérdések... és bizony volt olyan kör, ahol 63-64 pont lett a vége.

Úgyhogy most ettől még jobban parázok, hogy tök más kérdések lesznek, mint etitánban, és akkor mit csinálok :(

(Nem a tesztkérdéseket magoltam be, igyekszem érteni a dolgot, egy-két témakör van, amibe belekavarodom, meg a trükkös megfogalmazások.)


Valamint más kérdés: a felület teljesen ugyanaz? Tehát miután válaszolok, ott a kérdőjel, látom rögtön, hogy helyes volt-e a válaszom, vagy majd csak a legvégén derül ki, hogy átmentem-e? (Engem az is megnyugtat gyakorlás közben, hogy látom, hogy már X pontom van.)


2022. aug. 19. 07:12
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Igen, szinte ugyan azok a kérdések
2022. aug. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
A felület hasonló, de csak a végén tudod meg, hogy melyik válaszod volt jó és melyik helytelen. A legtöbb kérdés megegyezik, de velem előfordult, hogy egy "melyik esetben lehet..." kezdetű kérdés volt a próbatesztekben, jópárszor találkoztam vele a gyakorlás során, a vizsgán pedig ugyanaz a kérdés úgy kezdődött, hogy "melyik esetben nem lehet...". Máris más volt a helyes válasz. Minden kérdést figyelmesen át kell olvasni és értelmezni, különben megszívatják az embert.
2022. aug. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Ugyan azok a kérdések. Egyébként, ne aggódj, én a vizsgám előtti nap sorozatban megbuktam Etitánon, a vizsgán egy kérdést rontottam el és elsőre átmentem :) Ne izgulj rá és menni fog.
2022. aug. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Igen, ugyanaz teljesen. Annyi, hogy nem ilyen szürkéskék-fehér arculatú lesz, hanem világosbarna.
2022. aug. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Igen, ugyanaz az adatbázis. Amire nagyon kell figyelni, hogy ha egyszer rányomsz bármelyik lehetőségre, akkor az végleges, nem fogsz tudni változtatni rajta, már megy is a következő kérdés. Persze ezt az elején leírja a program, de egyenként is tartsd észben, mert elég tré emiatt pontot veszíteni, ne adj isten megbukni.
2022. aug. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenki, átmentem!!! :)


5, Nem tudom, miért lettél lepontozva, tőlem ment a zöld, szerintem ez is tök hasznos és fontos infó, próbateszteken a pöttyözgetéssel én is csomószor "gondoltam meg magam", ahol valamiben nem voltam biztos, vagy túl gyorsan kattintottam.

2022. aug. 19. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!