Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Valaki le tudná részletesen...

Valaki le tudná részletesen írni, hogy a veszprémi buszpályaudvarról hogyan jutok el gyalog a Veszprémi Rendőrkapitányságra?

Figyelt kérdés
Tényleg részletes leírás kellene mert,sosem jártam ott és a tájékozódó képességem szinte nem is létezik.....

2022. aug. 29. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nagyon nehéz lenne használni a térképet:

[link]

2022. aug. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csinálj valami rosszat, és a rendőrök érted mennek.
2022. aug. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1-es: Néztem a térképet,de nekem nem elég részletes.... tényleg látnom kell fejben az útvonalat, ezért kéne "tárgyi" támpont.


2-es: Ez tetszett,de nem lenne túl jó pont ezesetben. Igaz, hogy azért megfontolandó. 😅

2022. aug. 29. 12:37
 4/8 kojee ***** válasza:
100%
Fogod a google térképen a kis sárga figurát behelyezed a busz-állomáshoz, és végignézed az utat ami kb 1km hosszú, vagy amikor ott vagy megkérdezed az embereket merre kell menni...
2022. aug. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire kell életképtelennek lenni hogy egy 800 méteres gyalogúttól ennyire fosol? Hány éves vagy?
2022. aug. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már bocs,de nem "fosok",csak nincs időm keringeni. Időre kell mennem és mint mondtam pocsék a tájékozódó képességem. Tévedtem már el. Ééés nem,nem tudok előbb indulni mert,itthon iskolába kell vinnem a gyerekem. Emellett elnézést, hogy kérdezni mertem. Óh és mielőtt még ebbe is belekötne valaki -nem ilyen a stílusom,csak tudtommal ez az oldal kérdések kiírására van és ha nem bír valaki segítő választ adni,akkor beszólogatni,kötekedni ne jöjjön. Én sem írkálok olyan kérdés alá,amire érdemi választ nem tudok adni.
2022. aug. 29. 18:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Megpróbálom.

A buszállomással szemben van egy magas ház. Az a Jutasi út.Amellől a magas ház mellől a Jutasi uton a Kossuth utca után van egy hosszú magas ház a Pesti út-Jutasi út sarkán.

Annak a sarkától a Hotel Veszprém mellett kell a Mártírok útján balra fordulni, és arról is balra a Bajcsy-Zsilinszky útra.

És azon van a jobboldalon, a saroktól már látszik a rendőrség táblája.

Ha a táblák megzavarnak valakit, érdemes taxival menni. Vagy egy taxisofőrt megkérdezni. Vagy akárkit, szerintem még olyan is akad, aki az utolsó kanyarig elkíséri a kérdezőt.

2022. szept. 1. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsónak nagyon szépen köszönöm a segítséget.

Reggel nem volt időm írni,de sokat segítettél. :)

2022. szept. 1. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!