Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Minek számít jogilag, ha egy...

Minek számít jogilag, ha egy autós lefröcsköl sáros, olajos vízzel, miközben szabályosan sétálok a járdán?

Figyelt kérdés
2022. szept. 15. 18:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
#20 Egyezzünk ki egy döntetlenben, B kategóriában valóban csak hibapont, de C, D és E kategóriáknál azonnali sikertelenséget okozó hiba.
2022. szept. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
De miért, ha nem tilos?
2022. szept. 16. 00:04
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

HOgy bizonyítod be? Állítás áll szembe állítással.

Te azt állítod, lefröcskölt. És? Videofelvétel van? Tanúk vannak?

2022. szept. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

#21

Most külön megkerestem a forgalmi vizsgalapokat. C és CE kategóriánál ugyanúgy hibapont, mint B-nél, D kategóriánál pedig én nem találtam ilyen hibalehetőséget. Ez nem jelenti, hogy nincs, de nem botlott bele a szemem, pedig kerestem.

[link]

[link]

[link]

2022. szept. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

#24 [link]


4/40-es rubrika

2022. szept. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Sajnos testkamera vagy kamerás szemüveg kell hozzá, hogy tudd bizonyítani, meg persze a rendszámot sem tudná kamera nélkül csak úgy megjegyezni az ember. Egyébként, a lefröcskölt ruhából nem lehet egyszerűen csak kimosni az olajos trutymót, főleg gyapjúkabátból. Abból nem jön ki. Ha egy drága kabátról van szó, dobhatod a kukába. Én egyszer így jártam egy közel 300 Eurós kabáttal. Egyszer pedig, a szemebe fröcskölt és szemgyulladásom lett tőle.
2022. szept. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
imádom az ilyet! hallod! Jelentsd föl! :D
2022. okt. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!