Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 5ik forgalmi vizsga?

5ik forgalmi vizsga?

Figyelt kérdés

1.bukás:oktatóm balra kanyarodàsnàl megijedt hogy érinteni fogom a záróvonalat,el is szólta magàt hangosan hogy nehogy ràmenjek-bukta,vb ott gondolkodott mi legyen mert ő semmit nem látott,végül sajnàlkozva megbuktatott


2.vizsga:jogos,előző nap elromlott az oktató kocsi tiszta ideg voltam,elrontottam a parkolást,leblokkoltam


3 vizsga:azért buktaott mert miért 45el megyek 50 tàblánál(2es vizsgán meg pont az a vb azt kifogàsolta,ezért mentem ezen lasabban)


4.vizsga:nagyobb emelkedőn jöttünk ki, ugyan az a vizsga biztos aki màr 2x húzott,ideges voltam,kicsit vissza csúszott a kocsi(nem nagyon van lehetőség itt emelkedőn gyakorolni,ideges is voltam hogy megint a vb aki màr többször buktatott,meg is jegyezte ezt,elcsesztem)



Az 5ik vizsgàn nem vagyok hajlandó ehhez a vbhez menni aki màr 3 buktatott.Minden alkalommal lehordott mintha a vilàg szennye lennék.Minden alkalommal előttem senkit nem buktatott ..


Nem is értem hogy vizsgáztathatott folyton ő


Két hét múlva az 5ik vizsga....utàna pàv.


Nagyon el vagyok keseredve mert nem olyanokon bukok hogy nem tudnék vezetni


...


5ik vizsgán tényleg 2. Vb lesz?


2022. szept. 29. 19:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, de érdemes panaszt tenni a nyomorult féreg ellen a nyilvántartást vezető ITM-nél. Érdemes hangfelvételt is készíteni, és amennyiben a bűncselekmények szintjét elérik az általa elmondottak, feljelentést kell tenni.
2022. szept. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

én 3 szor buktam anno a forgalmi vizsgán

4 dik sikerült csak


Az elsőnél azért buktam mert a jobb sávbola belsőbe átsoroláskor rám dudált egy genyó aki ott jött, de amugy messze volt még


Második vizsgán 2 darab vizsgabiztos volt, ott tényleg elbasztama balra kanyarodást majdnem ütköztünk:) izgultam sajna


Harmadiknál meg azért buktam meg mert forgalmi dúgóban a lámpás kereszteződésen nem sikerült átérni míg a lámpa pirosra váltott(előttem mögöttem is állt még autó:)


4 dikre sikerült


Amugy sose találkoztam 2 szer ugyan azzala vizsgabiztossal ha jól emlékszem


ez 21 éve volt!


Az oktatódat kérdezd meg hogy lehetséges-e alapból másik vizsgabiztost kérni... És az én időmben lehetett kenőpénzt is tolni, sok csaj akkor ugy ment át, bizony ám

Azóta gondolom nem lettek kevésbbé korruptak a vizsgabiztosok:D

Kérd meg az oktatódat hogy ő adja oda a vizsga előtt a biztos elvtársnaka deákferencet... És egyből elnézőbb lesz:)

2022. szept. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Én is kérdeztem hogyan lehet ez hogy màr 3x ugyan az vizsgàutatott.Az utolsó kettőnél egymàs utàn (a 2ik alkalommal volt csak más biztos)

Elv kevés nagyon a vizsgabiztos és ezért.

A kenőpénzt mondtam az oktatónak de azt mondta esélytelen ezt a vbt lefizetni..

2022. szept. 29. 20:43
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem csak ki tolnak veled. Sőt mindenkivel. Nekem is ugyanaz a viszgabiztos jön. Sajnos a város legszigorúbbja. Én nem hiszem hogy ennél átmegy bárki is. De szerintem nem véletlenül jön mindig ugyanez. Meg van ez az egész rendezve. Ötödjére már oda fogják adni a jogosítvány. A nyomorultak. Lehúzás az egész. Rájöttek sajnos bármit megtehetnek, konkrétan ez már szervezett bűnözés csalás amit művelnek emberekkel.
2022. szept. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos annyi pénzzel leszednek amennyivel csak tudnak. Legális bűnözés. Olyan mint a politikus. Tudod hogy rohadék bűnöző, de nem lehet megfogni legálisan lop. Na ezek is legálisan húznak le sajnos. Oktató megfizeted az nem elég. Hatóságnak is kell pénz sok. Szervezett bűnözés.
2022. szept. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
25%
Na, összegyűlt a hisztis sereg. Visszagurulsz emelkedőn? Valamelyik válaszadót ledudálják, de szerinte (érted, a frissen vezető vizsgázó szerint) "még messze volt". Pontozzatok le és ne legyetek balf*szok, sokat elmond az emberről, hogy a sikertelenségeit hogy dolgozza fel, aki kizárólag külső bűnbakot keres, meg legális bűnözésről csinál összeesküvéselméletet, ideggyenge, gyerekes alkat.
2022. szept. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Én nem keresek bűnbakot

Kettő jogos buktatàs oké

De volt kettő ami vicc

Ezért hogy 45el megyek???(a forgalom volt....) Vagy hogy az oktatóm szól valamit(az oktató maga mondta hogy ha nem szólal meg nem àllít félre)

2022. szept. 29. 22:13
 8/19 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ez nem elmélet, ez a valóság ez Magyarország. Már az autósiskolába is protekció kell. Különben szpás van.
2022. szept. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

*a forgalom 0 volt

Bezzeg pasi ismerős elsőre àtment rà meg nekem kell ràszólni hogy válts lefulladunk meg tőlem kérdezi menet közbe hogy neki van e elsőbbsége stbstb

2022. szept. 29. 22:14
 10/19 anonim ***** válasza:

Melyik város?

A vizsgabiztosokat a vizsga napján sorsolják a vizsgázók mellé, minél több a vizsgabiztos, annál kisebb a matematikai esélye, hogy ugyanaz a vizsgabiztos kerül ismét a tanulóhoz, de kizárni sem lehet.

Az ötödik vizsgán azért is van két vizsgabiztos, mert azok elvileg egymást is kontrollálják.

Az első vizsgán a bukás oka az oktató, miért szólalt meg fölöslegesen? Lehet szándékos volt?

A harmadik vizsgán akkor lehet indokolt a bukás, ha folyamatosan lassan mentél, feltartva a forgalmat (ez nem deült ki)

A második, negyedik bukás viszont a leírtak szerint rajtad múlott, azokon valóban hibáztál.

A vizsgákon mindenki izgul, az a nem mindegy, hogyan kezeli a vizsgázó a stresszt, ha a vizsgabiztoson agyal vezetés közben, nagyobb esélye lesz, hogy hibázik, mert nem a vezetésre koncentrál.

Ez nem kritika, mindenkinél így működik, sokkal jobb az esélyük azoknak, akik el tudják engedni a vizsgadrukkot a vezetés idején, amiben viszont fontos szerepe van a vizsgabiztosnak is, egy-két megnyugtató mondattal a normális vizsgabiztosok szokták is oldani a feszültséget.

Tehát, ha ott, ahol vizsgázol, van összesen 5 vizsgabiztos, nagyobb eséllyel kapod többször ugyanazt, mint ott, ahol 15 vizsgabiztos dolgozik.

2022. szept. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!