Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Harmadjára siketül a forgalmi...

Harmadjára siketül a forgalmi vizsga ?

Figyelt kérdés
Elsőnek az oktató szerint is kétes volt az ok amiért buktattak, másodjára kb 10 percig tartott én hülye elcsesztem. Ha készülök harmadjára sikerül ? A stressz is szívatott.
2022. szept. 27. 22:07
 1/7 anonim válasza:
100%
Ez csak rajtad áll! Le kellene higgadnod, mert a nyomást a tapasztaltak szerint nem bírod valami jól. Ha a tanultakat a legjobb készségeid szerint teljesíted, nem agylsz, és nem parázol rá, akkor minden összejöhet. Mély levegő, figyelem, fegyelem, fókusz.
2022. szept. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%

Eltévesztetted a kategóriát.

Ezotéria - Jóslás lett volna a helyes.

2022. szept. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És mit tanácsolsz hogy nyugodjak le ?
2022. szept. 28. 06:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyugodjál le.

De te most is csak magadat idegesíted ezzel a kérdéssel.

2022. szept. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Szabad tudni, melyiknél mi volt a pontos oka a bukásnak? Engem érdekelne.
2022. szept. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig állj hozzá úgy, hogy ez ugyanolyan gyakorlati óra, csak "valakit" elviszünk még várost nézni.
2022. szept. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elsőnek a vége felett előztem egy biciklist amivel a VB szerint veszélyeztettem. Az oktató szerint se volt teljesen jogos. Másodjára én hülye elengedtem egy olyat akinek stop táblája volt mert megijesztett, azt hittem kivág elém és fékeztem. Erre el is ment.
2022. szept. 28. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!