Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » ? Lime elektromos roller...

? Lime elektromos roller bérlés - behajtani tilos + Lime Prime (Kelenföldi pu. aluljáró)

Figyelt kérdés

Valamivel több, mint 1 hónapja használtam először a Lime elektromos roller bérlést. Éltem az 1 hónapos ingyenes Lime Prime-mal. A következő utat tettem meg rendszeresen oda-vissza kisebb eltérésekkel: [link]

A Lime Prime lejárta után ma ismét megkíséreltem ugyanezt az utat, csakhogy azt tapasztaltam a Kelenföldi pu. Őrmezei oldalán a régi aluljáróból kijőve, hogy nem működik a sebesség kar. Majd megnéztem az alkalmazást és láttam, hogy behajtani tilos zónában vagyok és ezért leblokkolt a roller. Tudtam arról, hogy van ilyen zóna, de idáig nem figyeltem fel rá, valamint ezek előtt sose blokkolt le. Ezek előtt semmi gondom nem volt ezen a területen. ( Zónák: [link] )

A kérdés(ek):

Idáig mindig megúsztam volna vagy a Lime Prime-nak van egy ilyen titkos, nem jelzett előnye? Miképpen lehetséges, hogy mindezidáig nem tapasztaltam meg ezt?



2022. nov. 6. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Változtak a zónák vagy az aluljáróban általában elveszti a gps jelet, csak most éppen megtalálta hamar.
2022. nov. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

(Bocsánat, ha helyesírási hiba van benne, megsérült a szemem és homályosan látok.)

Úgy emlékszem, mintha a kezdetben is behajtani tilos zónának volt nevezve (és zért nem tettem meg az első utamat akkor).

Kétlem, hogy nem találta meg a gps jelet, ugyanis az a zóna nagy és még egy zebrán is át kell menni, ahol kb.1 percet ke várni a zöldre. És, hogy úgy 20 alkalommal ne találta volna meg a gps-t...


Egyébként a telefon vagy a roller gps-ét nézi? Logikailag gondnán, hogy a rollerét...

2022. nov. 10. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!