Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » ? Bérelhető Elektromos Roller...

? Bérelhető Elektromos Roller (Lime és Tier) kérdések

Figyelt kérdés

Még nem használtam, csak tegnap próbáltam meg használni a Lime rollert és számos kérdésem merült fel.

Először is, ahova mentem volna Bp-en, az tiltott parkolásos zóna volt (Kelenföldtől Irhás árokig (Gazdagréttől még feljebb), de azon a területen bőséggel láttam korábban Lime rollereket. Így tehát értelmetlennek tűnt, hogy 3-400 m-t használjam, tehát 1 m-t se mentem vele végül. Nem értem, hogy hogyan láthattam bőséges számban Lime rollereket a tiltott parkolási zonában.

Ezenkívül "ATMENETI ZÁROLÁS" címen a használatba vétel pillanatában levont 2.200 Ft-ot, de a kiszámlázás végösszege 80 Ft volt. Várhatóan mikor utálják vissza a többi fennmaradó összeget?


A Tier alkalmazást pedig nem tudtam letölteni a hivatalosnak vélt weboldalról, mert azt írja ki ezen a linken [link] , hogy "Ez az alkalmazás az egyik eszközödre sem tölthető le"

A Play Áruházban találtam más Tier alkalmazást is: TIER For Buisness (Tier Mobility SE által kiadva) aminek a letöltését el tudom indítani, de még nem töltöttem le, mert felettébb igen furcsa, hogy csak 10e+ letöltés van, míg a Lime-nak 10M+. Ráadásul nem tudom, hogy esetleg a Buisness szó alatt nem-e cégeket céloztak meg.

Tudtok élő Lime vagy Tier kuponokról? Ha igen, lennétek szivesek megosztani?

Előre is köszönöm a válaszokat, a segítségeteket!



2022. okt. 13. 11:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!