Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ikea parkolóban megbüntethetne...

Ikea parkolóban megbüntethetnek ha jogosulatlanul a rokkantak helyén hagyom a kocsim?

Figyelt kérdés
Volt már, hogy valakit megbüntettek?

2022. nov. 28. 19:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%
Az IkEA parkoló, - mint a legtöbb áruház parkolója- közforgalom előtt megnyitott magánterület, amin a KRESZ szabályai az érvényesek, a rendőrség és a közterület felügyelet intézkedik.
2022. nov. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Jogász a közforgalom előtt nyitott területeken érvényes KRESZ-ről:

[link]

Szóval de, büntethet.

2022. nov. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
21%
Csak akkor szabad ha lekotlott német "prémiumod" van és kopasz börtöntetkós kisebbségi primitív ogre vagy. Minden más esetben ugyanazok a törvények vonatkoznak rád is mint másra.
2022. nov. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Vidéki nagyvárosban láttam bírságolást néhányszor, azt viszont sokszor, hogy rendőr járőrautó cirkál a parkolókban. IKEA parkolóban nem, mert az, nincs.
2022. nov. 29. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem szívesen foglalom el a rokkantak helyét, de hétvégén szokszor nincs máshol hely. Szerintem valaki elméretezte a handicapes helyek számát, így azok teljesen üresek szoktak lenni. Meg egyébként azt gondolom, hogy az én pénzem is pont ugyanannyit ér mint akinek igazolványa van a szélvédő mögött.
2022. nov. 29. 15:29
 16/17 anonim ***** válasza:
83%
" az én pénzem is pont ugyanannyit ér mint akinek igazolványa van a szélvédő mögött." szerinted? Tévedsz! Majd amikor a te ablakodban is olyan igazolvány lesz akkor igen.! Felvetődik a kérdés , azt az igazolványt miért kapta.
2022. nov. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez nem pénz kérdése. Én pl. gyalog járok, mégsem követelek kedvezményt arra hivatkozva, hogy miattam nem kell fenntartani egy bazi nagy területet a magántulajdonom tárolására.
2022. nov. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!