Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyire veszélyes ha fülhallg...

Mennyire veszélyes ha fülhallgatóval a fülemben szoktam sétálni kora este a patakparton, ahol ritkán jár autó? Megbüntethetnek érte?

Figyelt kérdés
Már mást is láttam már, csak fejhallhatóval. Meg a földesút résznél jobban merek fülessel menni.
2021. júl. 21. 13:27
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Nem sötétben, hanem ilyenkor nyáron, amikor hűvösebb van.
2021. júl. 21. 13:27
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Megbüntetni tuti nem büntet érte senki. Max fejbe csap valaki a pénzedért.
2021. júl. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha van annyi eszed, hogy nem hangosítod fel annyira a zenét, hogy ne halljam az autó közeledését, akkor nem baj.

Viszont, ha olyan debil vagy, mint néhány egysejtű, hogy olyan hangosan ordít a zene a fülükben, hogy a fél világ hallja, akkor magadra vess...

2021. júl. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#2 nem szokott kb senki se arraj árni
2021. júl. 21. 13:36
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én russzol vagyok ettől.

Kb egy hete a helyi vagány hüllllye gyerek biciklizik az út közepén. Jön a mentő, messziről szirénázik. A gyerek tök nyugodtan biciklizett az út közepém

2021. júl. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De ez egy faluban van.
2021. júl. 21. 13:59
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Szerinted mire való a fülhallgató? Évekig használtam mindenhol, belvárosban, külvárosban, ez nincs megtiltva. Ha valaki süket, akkor is kimehet az utcára, akkor is vezethet autót, ha látja, hogy mi van a környezetében akkor már jó, csak oda kell figyelni.
2021. júl. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kora este elvileg tompítottal kell jönnie, nem túl nagy sebességgel. Ha kicsit odafigyelsz, érzékeled amikor közelít egy autó. Vagy a sofőr lát téged, és ráddudál 1 méterről, kb. ennyi bajod lehet egy falu melletti erdei úton.
2021. júl. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem erdei, hanem ilyen legelős, de van a közelében egy tanya
2021. júl. 21. 14:31
 10/16 anonim ***** válasza:

Elüt a banyatannkal a nyanya a tanyáról.


Ha ilyesmi figyelmeztetést látsz az útszélen, ne fülhallgatózz:

[link]

2021. júl. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!