Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Folyamatosan a kapunk elé...

Folyamatosan a kapunk elé parkolnak. Felrakható-e az útra un. Parkolásgátló parkolóőr, vagy esetleg ehhez kell valamilyen engedély?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 13:24
1 2
 1/15 Réti bubuzér ***** válasza:
40%

ÁÁÁÁÁ, nem kell olyan, csak A4-es papír, rajta szépen megkérve a tulajt, hogy parkoljon máshova. Ja, és ezt valamilyen fajin ragasztóval a szévédőre, hadd kapargasson ;) Plakátragasztó, technokol, csiriz, válassz kedvedre.

Hevesebb vérmérséklet esetén csavarhúzót szelíden belenyomod a fényezésbe, és sétálsz egyet az autó körül.

2010. szept. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi :) Már 100-szor raktam ki papírokat, szóltam, de rá se rántanak. Meghúzni nem merem, mert képes és szétver :) De lehet, hogy a felragasztásos cetli beválik :)
2010. szept. 30. 14:22
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Az útra semmit nem tehetsz mert közterület.
2010. szept. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
87%
Kapu elé parkolni vagy úgy parkolni hogy akadályozd más ki-beállását tilos. Benne van a Kreszben. Nyugodtan hívj rendőrt a 107en.
2010. szept. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Réti bubuzér ***** válasza:
És majd közli veled, hogy nem tehet semmit. Amikor a pesti kultúremberek úgy parkolnak, hogy nem tud közlekedni a busz, vagy a villamos, akkor is csak a vállukat vonogatják.
2010. szept. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Van egy WD40 nevű kiváló szer, spray formában. A szélvédőt megfújod vele. Semmi baja nem lesz az autónak, de idő, energia, még idő, még energia letisztítani.

Le fog szokni a kapu előtti parkolásról.

2010. szept. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
De ha már ott jársz a féktárcsáját is fújd be... nagyon meg fog lepődni az első komolyabb lassításnál xD
2010. szept. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nagyon jó ötletek :) Köszi mindenkinek!

Rendőrt már hívtam, de erre tényleg az volt válasz, hogy bocs, de van ennél fontosabb dolga is...hát ez van.

2010. szept. 30. 15:32
 9/15 anonim válasza:
100%

Gondolom nem mindig ugyanaz az autó parkol oda. Így tényleg felesleges cetlizni.

Kérdezz rá az önkormányzatodnál, hogy ki adhat ilyen engedélyt!

2010. szept. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az esetek többségében 1 autó, de néha előfordul más is. Ezt az idiótát meg nem tudom elcsípni soha. Mindig más időpontban jön...ha nyár lenne kiülnék lesni, de ilyen időben inkább nem.
2010. szept. 30. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!