Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Folyamatosan a kapunk elé...

Folyamatosan a kapunk elé parkolnak. Felrakható-e az útra un. Parkolásgátló parkolóőr, vagy esetleg ehhez kell valamilyen engedély?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 13:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"De ha már ott jársz a féktárcsáját is fújd be... nagyon meg fog lepődni az első komolyabb lassításnál..."


Ezt azért nem javaslom, ha emiatt balesetet szenved ugye nem kell mondanom te okoztad és ha ez kiderül, nagyon rádhúzzák a vizes lepedőt... Én mondjuk ha egy nap nem zavar az ottléte kitekerném az összes kerekének a szelepeit és eldobálnám ...


maci

2010. szept. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha nem egyirányú utca és pont úgy áll hogy vannak fák amitől nem tud a járda felé lemenni akkor parkolj mellé :) Meg fog lepődni. Elénk felállt egy nő mert ment a szemközti fodrászatba és szóltam neki nem egyszer hogy a fodrászat elötti placcra álljon (ahonnan egyszer ismerőst elhajtotta a fodrász mert az a vendégeké). Szóltam a fodrásznak is hogy szóljon a csajnak hogy kapuba neálljon de ő közölte hogy oldjam meg. Egyszer ráparkoltam és elmentem otthonról. A fodrász tudta hogy az én kocsim csengettek is de hát aki itthon volt sokat nem tudott tenni mert a kulcsot is elvittem. Így szegény csaj 3 órát várt arra amira én előkerűlte. Azóta nem áll a kapuba.
2010. szept. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
én először megpróbálnám békés módszerrel megoldani ezt a problémát.Pl egy vagy két alkalommal mikor oda áll akkor egy darab cetlit tennék a szélvédőjére és ráírnám azt hogy ne parkoljon ide persze normális hangnembe.Ha ugyanúgy odaáll akkor kicsit durvább módszert is alkalmazhatsz pl az üvegére ragasztod hogy ne állj oda persze erősebb ragasztóval ami nem jön le könnyen.Ha már ez se elég ott a kerék leengedés.A fényezés megkarcolását nem ajánlanám mert ha valaki meglát hogy tönkre teszed az autót és a tulaj feljelent ő meg tanúskodik ellened akkor nagyon megszívhatod úgyhogy semmi képen se ajánlanám ezt a módszert ja meg a féket se nagyon piszkálnám mert ha valami te miattad történik pl halálos baleset mert rákentél valamit a fékre és nem tudott megállni az már szándékos emberölésnek számít és elég hosszú börtön büntetést kaphatsz.
2010. szept. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Azért a rongálást semmiképpen nem tartom jó ötletnek, meg nem is vagyok a híve. A ráparkolás jó lenne, csak sajna keskeny az utcánk és ha odaállok, akkor nem fér el másik autó. Valószínűleg most a ragasztós technikát vetem be, aztán ha nem segít, akkor jöhet a drasztikusabb megoldás. Még egyszer köszi mindenkinek!
2010. okt. 1. 08:43
 15/15 anonim válasza:

Aki ilyet csinál azzal nem lehet beszélni, mert egoista köcsög. Ez az alapállás náluk, hogy nekik mindent szabad.

Ha kiszúrod a kerekét, akkor nem fogja tudni, hogy te voltál. Bosszúnak jó, de nem hatékony.

Ragasztásos technikával az gond, hogy az ilyen féreg még durvább bosszút fog állni.

Egyszerűen ki kell hívni a rendőröket. A rendőr tényleg a hülye fokozása, de ebben az esetben kénytelen lesz intézkedni, akármilyen barom.

Közterületre nem lehet parkolásgátlót tenni, csak közterületi engedéllyel, ami nálunk például pénzbe kerül, de nagyon megéri. Férgekkel máshogy nem lehet.

2021. júl. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!