Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Oszkár alkalmazásban/webes...

Oszkár alkalmazásban/webes felületen hol lehet beállítani a foglalási díj automatikus utalását?

Figyelt kérdés

A minap automatikusan levont a számlámról 600 forintot. Lehet, hogy én állítottam be, hogy 500 forint felett automatikusan utaljon, de sehol sem találom az opciót erre.


Ezelőtt mindig én utaltam az otp appon keresztűl.



2022. dec. 16. 00:09
 1/3 anonim ***** válasza:
500 forint után el kell utalni, különben nem enged új hirdetést felrakni. Gondolom automatizálták, hogy felraksz egy hirdetést, akkor hogy tudjanak jelentkezni a hirdetésre, automatikusan elutalja.
2022. dec. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez oké. Csak nekem az nem világos, hogy szippantotta le azt az 600 forintot a jóváhagyásom nélkül. Ez nem egyfajta előfizetés, ami automatikusan történik minden hónapban. Egyáltalán honnét vannak meg a bankkártya adataim nekik?
2022. dec. 16. 21:59
 3/3 A kérdező kommentje:
Megtaláltam az erre vonatkozó beállítást. Az appban nem elérhető. Böngészőben kell bejelentkezni és a pénzügyi beállítások menüpontot kell keresni.
2022. dec. 16. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!