Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen jogon veszi el a...

Milyen jogon veszi el a rendőr a slusszkulcsot?

Figyelt kérdés
Normálisan közlekedtem városban egy rendszámos enduróval, és hátulról levillogtak a rendőrök, amire azonnal megálltam. Megállok az út szélén, a rendőrautó pedig mögöttem. Motort megállítom, sisakot leveszem és kezdem keresni az irataimat, közben pedig már odaért mellém a rendőr, és még a bemutatkozás előtt kivette a gyújtáskapcsolóból a kulcsomat. Hirtelen nem is reagáltam rá, ezután pedig minden a megszokott módon történt. Átadtam az iratokat, visszasétált a rendőrautóhoz, majd 2 perc múlva visszajött és visszaadta a irataim és a kulcsom. Végül azzal a megjegyzéssel köszönt el, hogy "decemberben nem bölcs dolog motorozni".

2022. dec. 19. 15:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
nincs joga elvenni
2022. dec. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Motorosok gyakran próbálnak elszökni hatósági ellenőrzéskor, kulcs nélkül nehezebb. Nem tudom, Magyarországon ez mennyire divat, Angliában, US-ban ez teljesen általános dolog.
2022. dec. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 mantis religiosa ***** válasza:
26%
Kicsit túltolta a Cobra11 nézését. 😀😀😀
2022. dec. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen normális dolog, motorral nagyon könnyű elszökni előlük, főleg egy enduróval amivel árkon-bokron át lehet menni és nyilván nem fog tudni lekövetni autóval.
2022. dec. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Ezért van nekem kulcsnélküli indítás a motoromban.
2022. dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
A figyelmeztető lövés utáni célzott is kulcs nélkül indul....
2022. dec. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
12%

#6: Úristen, de debil.

Majd lelőnek nem, mert kulcsnélkül indul a motorom?

2022. dec. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem, de te arra utaltál, hogy lelépsz a rendőrtől, ezért van kulcs nélküli indítású motorod. Te mondtad...


Sajnálom hogy ez itt nem az USA. Itt nincsenek tolórácsos bő két tonnás letoló autók, ha valaki menekül, üldözik egy fél országon át. Beteg dolog. Három megfelelően felkészített üldöző jármű közrefogja és megáll. Ha meg elkezd kövöldözni, akkor bele kell tárazni, ennyi volt, rendőrre nem lövünk.

2022. dec. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

"Nem, de te arra utaltál, hogy lelépsz a rendőrtől, ezért van kulcs nélküli indítású motorod. Te mondtad..."

Semmi ilyenre nem utaltam. Ne hazudj már ennyire pofátlanul féreg.

2022. dec. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Arról van szó, hogy azért veszi el a rendőr a kulcsot, ne tudj meglépni


Erre te azzal reagálsz, hogy neked ezért van kulcs nélküli indítási lehetőséged.


Próbálj meg megtanulni fogalmazni, mert így egyértelműen arra utalták, hogy neked ezért van, hogy meglépj. Ne férgezz le senkit, főleg hogy most benned a hiba.

2022. dec. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!