Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van olyan ismerősötök, aki...

Van olyan ismerősötök, aki szerint értelmetlen dolog az autópálya?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki szerint hülyeség az autó pálya meg unalmas is. Képes az ország keleti részéről kis falvakon keresztül menni a balatonig. Ezt valahogy nem tudom hová tenni. Én nem mondom, hogy mindenek való a pálya. Én szerintem pedig r@hadt jó dolog, tudsz haladni(legalább is ahol én járok) és szembe jövő sincs.

2022. dec. 27. 15:21
 1/9 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Neki más értékek a fontosak.
2022. dec. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
kérdezd meg az ismerősödet, mit szólna, ha az egész autópalyaforgalmat visszaterelnék a sima főutakra. ;)
2022. dec. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen ismerősöm.
2022. dec. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem szeret autopálya matricát venni. :D
2022. dec. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden relatív, ez is.


Nyilván az autópályának egyetlen célja van, hogy nagy mennyiségű autós és áruforgalmat közvetítsen a lehető leggyorsabban nagy távokon. Ha valaki élmény autózni akar, arra nyilván nem a pálya lesz a legalkalmasabb.

2022. dec. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5! Nekem az az élmény, hogy haladhatok és nem feltétlenül csak 130al. 😉
2022. dec. 27. 16:32
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6 Oké és?


Azonkívül hogy elmondhatod a haveroknak, hogy "dikk gheccy kéccázza jöttem" az autópálya élvezeti faktora konkrétan nulla. Csak a mazsoláknak meg amatőr versenyzőknek élmény hogy egy védett úton nyomhatják neki. Mindenki másnak unalmas cél-út.

2022. dec. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Félre értesz értesz szőke herceg! 1részt annyival nem szoktam másrészt az igazi élményt a motorozás adja terepen. (Legalább is nekem).
2022. dec. 27. 16:58
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is telejesen unalmas.

Igaz én megtudtam unni, sok évi kamionozásnál, mert itt amikor napi 8-10 órát megy az ember azon a beton csíkon és semmi , de semmi érdekes nincs egész nap, egész hónapban, sőt egész évben.

Hát bizony én nagyon unom az autópályát.

Így a kis autóval a családdal ha megyünk valahová én is az autópálya mellett megyek ha van lehetőség.

2022. dec. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!