Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen elektromos rollert vegyek?

Milyen elektromos rollert vegyek?

Figyelt kérdés
Futárkodni szeretnék vele, olyan kene amivel tudok menni napi 120km-t, vagy amivel tudok menni mondjuk 60at és van hozza pót akkumlátor amit csak cserélek ha lemerült az első és tudok menni tovább dolgozni. Jelenleg autóval dolgozom de unom, hogy állandóan a dugóban állok és sokat tankolok. Sima biciklihez nincs kedvem, illetve kényelmetlen is lenne minden nap a bicikli ülésen ülni napi 8-10 orat. Ezért döntöttem a roller mellett. Köszi ha valaki tud tanácsot adni. Ja és ha létezik ilyen, 3-400 ezernél nem nagyon szeretnek többet ra szánni

2022. dec. 27. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan roller biztos hogy nincs.

Nehogy azt hidd hogy az kényelmesebb mint a bicikli.

2022. dec. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom, olvastam, hogy a sok biciklizés merevedési zavart vagy here rákot is okozhat. Nem tudom ennek mennyi valóság alapja van. Egyébként elektromos bicikli is jó lenne
2022. dec. 27. 19:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A roller sokkal kényelmetlenebb, mint a bicikli, meg sokkal veszelyesebb is közlekedni vele.

Biciklire normális nyerget kell venni (nagymeretű, géles) hogy a seggeden ülj, ne a heréden, meg a gátadon.

Az e-bike sokkal jobb választás

2022. dec. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! És esetleg tudnál valamilyen nyerget ajánlani ami jó? Nem vagyok otthon a témában, nyilván utánanézek, de kiinduló pontnak nem lenne rossz
2022. dec. 28. 13:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Már a második "Selle Royal Avenue" géles nyergemet nyúzom, az elsőt sajnos kivágták valamivel a parkolóban, nekem nagyon bevált.
2022. dec. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

nyereg BABETTA 207 Méret: 270x260 mm. 560 gr.

Én ilyet tetem a biciklire és valami eszméletlenül kényelmes.

2022. dec. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi ezek hasznos válaszok voltak nekem! Esetleg abban tudtok segíteni, hogy milyen e bikeot lenne érdemes venni futarkodni?
2022. dec. 29. 07:57
 8/8 anonim válasza:
100%
Én is futárkodtam, illetve bringázom, és e-rollerem is van. Mondjuk úgy látom, már eldőlt a kérdés, de azért leírom :D Nekem speciel semmi bajom nem volt a bringával, egy seggel 60km 15-20-as átlaggal simán ment. Én nem esküszöm a széles ülésre, szerintem egy keskenyebb, félpuha egy 6000ft-os decathlonos bélelt bringanadrággal tökéletes. Ami a rollert illeti: 120km-es hatótávú rollerek 1milliónál kezdődnek, és akkor még csak a papírformát nézzük, mivel feltételezem, nem 60kg vagy, és nem 1-es fokozatban mennél 25km/h-val, 0 szembeszélben, vízszintes talajon. 3-400 ezerért (pontosan 450) a Kugoo G Booster a legjobb, annak papíron 80km, valóságban, lendületes használat mellett 50-60km a hatótávja. Emellett, amíg bringára elég egy sisak, a rollerre ilyen teljesítménynél a sisak+kesztyű+protektoros dzseki már kötelező szerintem, a fokozott instabilitás miatt. A roller amúgy egyeltalán nem kényelmes hosszú távon; hiába tudod az egyik lábad néha a hátsó támaszra tenni (már ha van), sokat egy helyben állni nem kényelmes. Én amikor Wolt-oztam, kb 50km-t mentem max egy nap (részmunkaidő volt csak), azt egy G Booster simán hozza, és még vidéki városban is messze a legtöbb címet azzal szállítod, de sajnos esőben, hóban, fagyott úton még annyira se mókás, mint a bicikli.
2023. jan. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!