Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Busz (D) vagy Teherautó (c)...

Busz (D) vagy Teherautó (c) esetlege egy darus kezelőivel kiegészítve . Előnyök hátrányok? Mármint a busz és a teherautó előnyei hátrányai.

Figyelt kérdés

Mindenre kíváncsi vagyok, fizetés terén, melyikkel tud az ember több időt tölteni a családjával, melyik a kötöttebb stb.

Elnézést a fogalmazásèrt csak sötètben tapogatózok a tèmaban.



2023. jan. 11. 06:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Attól függ merre helyezkedsz el vele.

Darus autóra már tényleg alig van sofőr, belföldezni jobban lehet otthonalvós melót találni, nyilván a pénz nem annyi, mint egy nemzetközi sofőrnek. A buszozásnak szerintem csak hátránya van, legyen az volán, vagy nemzetközi turistáskodás pl. Nekem biztos nem kellene az a 40-50 embernyi nyűg a nyakamba

2023. jan. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha pénzt akarsz keresni, akkor nem fogsz a családoddal lenni, ha a családdal akarsz lenni, akkor nem fogsz pénzt keresni.
2023. jan. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2# Bízok benne hogy egy arany közép utat találok, ezért tettem fel a kérdést is, akik tapasztaltabbak hátha tudnak vmi okosat mondani. De az én józan paraszt eszem is inkább a C kategóriát látja jobbnak.
2023. jan. 11. 08:20
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Belföldön a napi hazajárosnál az átlag fizu 400-500.000 kozott mozog.


Ennél van kevesebb is, és van jóval több is.

Nyilván csalással meg lehet karcolni a 800-at is, de az nem éri meg.

2023. jan. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a teher szallitas nyugodtabb, mint személy szallitas.
2023. jan. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

De a buszozás a legkiszámíthatóbb.

A kamionozással lehet hogy többet keresel, de nem biztos hogy hó végén több marad a zsebedbe.

2023. jan. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

4 es, mit értesz csalás alatt?


Köszönöm a válaszokat, ment a zöld pipa!

2023. jan. 11. 15:36
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Kártya nélkül, 2 kártyával, 24 órából 25-t dolgozol.

Ez egy létező jelenség, még ha nincs is beszélve róla....

2023. jan. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
21%
#7: Meg mellette a mindennek is ellopása. Gázolajtól kezdve az áruig.
2023. jan. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

#9 a legtöbb cég telemetriás szenzort szerel a tankba, decire pontosan megmondja mennyi van/volt a tankban, összevetik a fogyasztási adatokkal és villámgyorsan kiderül a csalás... és hiába töltögetnél a kutakon a tank mellett 2 literes flakonokba, az is látszik a hó végi elszámoláskor, az áruból lopni meg csak 1x bukj meg és olyan kötbért b@sznak rád hogy éveken át fizetheted majd, nem beszélve a szarrágó tróger jellemről aki ilyet megenged magának.


Ez már nem a régi idők, amikor a fizetés egy része volt a fizetés a másik meg a cigánykodás. Kis cégeknél esetleg el lehet játszani, de ... 1x lebuksz, és ott elástad magad. Normális cégek felkeresik az előző céged vagy akár többet is, itt magyarban lehet nem de a rendes külföldi az tuti.

2023. jan. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!