Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan van az, amikor a B...

Hogyan van az, amikor a B kategóriát csináltam elsőre átmentem mindenből, C - nél viszont most megyek harmadszorra vizsgázni a forgalomból?

Figyelt kérdés

Vezetésben és parkolásban elég béna voltam de akkor is sikerült.

B kategóriát 3 éve tettem le, a kresz és a forgalmi vizsga elsőre sikerült, vezetésben és parkolásban elég béna voltam de akkor is sikerült.


Biztonságos üzemeltetésből is kétszer meghúztak, harmadszorra átmentem, bár itt 10-ből 6 embert nem engedtek át.


Az első forgalmi vizsgán, azért buktam meg, mert rá akartam fordulni egy szűk útra, és egy szabálytalan autós felezővonalon túl volt. Vizsgabiztos nő kiakadt, hogy nem engedtem el.


Második vizsgám egészen addig jól ment, amíg el nem néztem a fő út vonal irányát amivel nem lett volna probléma, mert végtelen nyugodt vizsgabiztosom volt (más már leintett volna). Azután járt az agyam, hogy lehettem ekkora hülye.


Elfeljtettem, hogy nem autóban ülök és egy biciklist a záróvonalt éppenhogy érintve próbáltam megelőzni. Na itt ért véget a második forgalmi vizsgám.



Aki velem indult anno azoknak már megvan a C+E, GKI stb.


Már a kedvem is elment az egésztől.



2022. dec. 2. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont így, ahogy meséled.
2022. dec. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezek a vizsgak is olyanok mint a tobbi, szerencse kerdese is.. kit kapsz vizsgabiztosnak, mulyen kedve van, milyen forgalmi helyzetekbe futsz bele.. stb
2022. dec. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy elnézted az irányt? Útvonaltévesztés csak hibavonal. :)


Amúgy ahogy írod, elég durva hibákat vétesz. Hivatásos jogsival nyilván máshogy kell vezetni, a leírásod alapján te az úrivezetők között is a nagyon koca sofőr vagy. Azért buktál meg C kategórián, mert ha ilyen hibákkal lehetne jogsit kapni, a magamfajta úrivezető nem nézhetne fel a hivatásosokra, akik ténylegesen tudnak vezetni. Ne hígítsd a szakmát, amíg nem tanultad meg rendesen.

2022. dec. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom hogy lehet, nekem a B, a C és az E kategóriánál is meg lett minimum óraszámmal az összes vizsga elsőre...😎😎

😝😜

Egyébként úgy, hogy súlyos hibákat vétettél.🤷‍♂️

"Elfeljtettem, hogy nem autóban ülök és egy biciklist a záróvonalt éppenhogy érintve próbáltam megelőzni. Na itt ért véget a második forgalmi vizsgám."

Elfelejtetted, mi? Ilyet autóval sem csinálunk, kivéve mikor van vagy 8 km széles a sáv, ami néha megesik, de nagyon ritkán. Olyankor lehet sávon belül előzni. De te itt most tulajdonképpen majdnem elsodortad a biciklist.... A 1,5 méter oldaltávolságról hallottál már?

19/f

2022. dec. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

" Elfeljtettem, hogy nem autóban ülök és egy biciklist a záróvonalt éppenhogy érintve próbáltam megelőzni. "

Nemondd, levegőt nem felejtettél el venni?

2022. dec. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4# 20 éves korodig szinte nem is lehet E kategóriád, szóval buktad .
2022. dec. 4. 10:11
 7/10 anonim ***** válasza:

#6 Pedig de, lehet. Itt gyiken mindig 20 évest írok, amúgy 19 vagyok és már megvan😎

[link]

2022. dec. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor grat, hol dolgozol?
2022. dec. 4. 17:36
 9/10 anonim ***** válasza:

#8 Jaa, nekem csak jogsim van, nem vezetek napi szinten kamiont.😅

Amúgy áruterítő sofőrként dolgozok, de csak C kategóriás, 7,5 vagy 12,5 tonnás teherautóval. Meg van olyan is néha, hogy elküldenek kis 3,5 tonnással.😡😤

2022. dec. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom dolgozni akarsz vele, akkor nincs mese bele kell jönni.
2022. dec. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!