Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hány nap alatt ér ide?

Hány nap alatt ér ide?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék segítséget kérni, elméletileg már a csomagszállító repülőn van a csomagom amit rendeltem (kína) de már elindult Magyarország felé. Feltehetően Budapestre fog érkezni. A kérdésem az volna hogy ha tegnap útnak indították akkor mire érkezik meg Budapestre?


Illetve mégegy kérdés Ez mit jelent pontosan: Gyorsítótárazás ideje: 2023-01-20 21:35:23 (GMT+01:00)



2023. jan. 21. 02:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/136 A kérdező kommentje:
Akkor mondom a fruugo.hu oldalon rendeltem. Én nem találtam. Ha valaki megtalálja szuper ember....
2023. jan. 21. 04:50
 32/136 anonim ***** válasza:
94%
Gyorsítótárazás ideje az valószínűleg az akar lenni, hogy akkor frissültek utoljára az adatok.
2023. jan. 21. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/136 anonim ***** válasza:
92%
azaz , de nemértti!
2023. jan. 21. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/136 A kérdező kommentje:
Oké. De melyik futár hozza ki mert az nem találtam.
2023. jan. 21. 05:31
 35/136 anonim ***** válasza:
84%
FedEx
2023. jan. 21. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/136 A kérdező kommentje:
Az meg mi? Életembe nem hallottam....
2023. jan. 21. 06:46
 37/136 anonim ***** válasza:
33%
Nekem a decemberben , eBay-ről rendelt csomagjaim 2-3 hét alatt jöttek meg, viszont 90%-hogy hamarosan a magyar postától fogsz kapni egy SMS-t, benne egy linkkel amiben megkérnek, hogy ott fizesd be nekik legalább a vámeljárás diját, 399Ft-ot, de ez persze lehet több, ha drágábbnak becsülték fel. Azt meg, hogy kihozza ki, vagy egyáltalán kiszállítják-e, nem lehet tudni. Nekem volt amiért le kellett menni a postára, de volt amit egy Pick Pack csomagontra tettek le. A héten is jött egy csomagom, ezt érdekes módon nem vámolták meg, pedig ez volt most a legdrágább, és a legnehezebb, miközben az órámhoz rendelt szilikon/bőrszijat igen. Ezt a csomagomat meg a DPD hozta ki. Ők küldenek értesítést előtte, és ha nem vagy otthon, akkor át lehet ütemeztetni máskorra.
2023. jan. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/136 A kérdező kommentje:
Hát remélem nem kell vámot fizetni. Persze ezt utólag visszatérítik elméletileg az oldal. És ha netán nem fizetem be neten, hanem személyesen is belehet? Remélem nem lesz ilyen procedúra ..
2023. jan. 21. 10:07
 39/136 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem neten fizeted be, akkor a postán fogod, és ott elvileg többet kell már fizetni. Bár nekem volt egyszer keveredés, mert két csomag is jött egyszerre, és csak az egyikről olvastam el az e-mailt, azt kifizettem, és a másikért mentem a postára, de nem tettek rá semmit.

Viszont a vámügyintézés is legalább 1 hét. Nekem most jött szerdán az SMS, és el is utaltam a pénzt, (amit a posta oldalán ki lehet fizetni bankkártyával.), de majd valamikor a jövőhéten jön az újabb SMS, vagy cetli a postaládába, hogy fáradjak be érte a postára.

Ha van csomagszámod, és itt van Magyarországon, akkor a posta nyomkövetési rendszerében is benne lesz, meg az is a Vámon van.

[link]

2023. jan. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/136 A kérdező kommentje:
Még jelenleg nincsen magyar csomagszám.
2023. jan. 21. 11:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!