Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megbuktam forgalmi vizsgán...

Megbuktam forgalmi vizsgán mennyi az esély rá hogy ugyan azt a karót nyelt vizsga biztost kapom másodjára is?

Figyelt kérdés
Már a műszaki ellenőrzésnél is beszólt mert úgy kértem meg az oktatomat féklámpa ellenörzésénél hogy : be tudnád nyomni a féket kérlek ellenőrizni szeretném hogy jó-e a lámpa. Meg azért is be írt hiba pontot mert észrevettem hogy nem ég a jobb oldali izzó (amit az oktató hevesen tagadott). El indultunk morgott egyet a fékprobánál is aztán ki se értünk a kapun már az volt a baja hogy nem kapcsoltam fel a lámpát még a telephelyen csak a kapuban. Szabálysértés hiba pont utána folytatta Y-nál hogy leállás előtt nem ment folyamatosan az irányjelző de azonnal be kapcsoltam maikor rá jöttem hogy kikapcsolt de a legnagyobb hiba szerinte az volt hogy nem kanyarodam ki elég gyorsan a kereszteződésbe amikor jobbról balról folyamatosan jöttek 70-el lassítás nélkül. Szerinte nem néztem körül eléggé és még arra is megjegyzést tett hogy várandós vagyok.
2023. jan. 24. 16:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A testalkatodra tett megjegyzést?
2023. jan. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ha azért buktatott mert tutyimutyi módon fordultál miközben tempóból jöttek-mentek a többiek, az azért valahol jogos, úgy érezhette, bizonytalan vagy még, rád fér még gyakorlás, hogy ne teremts balesetveszélyes helyzeteket. Valószínűleg nem voltál összeszedett eléggé, és úgy érezte, nem uralod megfelelően a technikát és a forgalmat.

Azt mondjuk nem írod le, hogy konkrétan mit szólt be, de anno nekem is tett szóvá dolgokat a vizsga közben. Persze vizsgabiztos és vizsgabiztos között is van különbség.

Elviekben kaphatod másodjára is ugyanazt, de azért van annyi VB egy városban, hogy kicsi legyen az esély.

2023. jan. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%

Ennek az érmének két oldala van, mert nyilván vannak ilyen életunt emberek, akik a kákán is csomót keresnek, ugyanakkor az "ok nélkül/igazságtalanul buktatott meg" kezdetű nótától már a hajam égnek áll, mert ilyen nincsen. Ha nem hibázol, akkor nincsen mit beírni, mint bukás oka, ráadásul az oktató is fellebbezhet, ha úgy látja, hogy tényleg nem létező dolog miatt buktatna meg.


Szóval azt elhiszem, hogy valami modortalan szarházi volt, de a bukásod 99%, hogy jogos volt, ezt így látatlanul is ki merem jelenteni. Tanulni kell belőle, aztán legközelebb jobban megy majd és nem fog számítani a vb modora.

2023. jan. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az volt a fő baja a kikanyarodásnál hogy jobbról nem jött senki balról meg folyamatosan lendülettel jöttek vagy fordítva és nem nyomtam egy kövéret és kanyarodam ki hanem megvártam amíg mind két irányból tiszta az út. Azt mondta konkrétan : látom maga várandós nem vagyon benne biztos hogy vezető képes állapotban van. Pedig tök jól voltam meg vagyok. Az oktatóm szerint ez az ember egy pöcs mert tudok vezetni és ha nem pofázik folyamat meg tereli el a figyelmem azzal hogy feleslegesen pánikoltat meg lett volna a vizsga simán. De majd másodjára hátha nem őt kapom és akkor nem lesz baj a többiek jó fejek elvileg meg türelmesebbek nem rakják elérhetetlenül magasra a mércét. Mondta ez az embert akár hány tanulót visz ő vagy akárki rendre buktat minden apróság miatt.
2023. jan. 24. 17:01
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Oksa.

1:vizsgán tegezni az oktatót.

-Lehet, de nem biztos hogy jó. Èn magáztam, de volt 50 èv közöttünk. (DE! Tegezve is meglehet adni ugyan azt az tidzteletet, úgyhogy nem hibáztál.

2:Nem èg a fèklámpa, jelezted ezt...

-Vizsgán nem... Leenőrzöl mindent, beülsz, elindulsz, fèkpróba, ès mèsz... Nincs lapos kerèk, nincs kiègett izzó... Nèzd meg a kreszt nit mond a kièget fèklámpára... Majd vizsga után, mikor elmegy a biztos, akkor van kièget lámpa...

3:Morgott, vagy mondott? Mert nem mindegy... Ha mondott akkor mit? Ha morgott, nem lehet, higy majdnem elfelejtetted? Mert alap bukás.

4:világítás: induláskor kapcsold fel. 2 ok:1:rádsötètedik, elfelejted, ès ott a fogáspont. 2: ha a telephelyre vonatkoznak a KRESZ szabályok, elindulsz este, akkor megint ott a fogás pont.

5:megâllásnál elmaradt az irányjelzès. Sztem ez insta bukó, kiteszed az indexet, fejforgatás holtèr ellenőrzès, biciklis elengedèse fèlreállsz. Mert az y ozást hivatalosan így kezded.

6:70 nel jönnek, ès kimèsz elè..... Elsőbsègadás. Ha 5 percig jönnek, akkor addig nem mehetsz ki. Jogos a bukás. Vagy nem jönnek, ès elindulsz dinamikusan, ha nem tudsz, akkor nem állsz kèszen rá, mert ez nap mint nap előfordul. Várnod kellett volna, ameddig valaki nem enged el... Sok sikert legközelebbre, ne add fel, de vegyèl fel mèg órákat...

2023. jan. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
De most mièrt buktál meg? Feldobod a vizsgapapírt? Nèv meg hasonló kitakarással... Mert többet tudunk mondani, ha látjuk mit húzott be...
2023. jan. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"Az oktatóm szerint ez az ember egy pöcs mert tudok vezetni és ha nem pofázik folyamat meg tereli el a figyelmem azzal hogy feleslegesen pánikoltat meg lett volna a vizsga simán."


ÉS MILYEN JÓL TESZI! Az autóvezetés egy stresszes feladat, ami tele van váratlan, figyelemelterelő, olykor idegesítő tényezőkkel. Ezt kötelezően tudni kell kezelni. Ha nem megy, akkor mindenki veszélyeztetve van körülötted, beleértve magadat (és a leendő gyermekedet, ami talán a legrosszabb).


"rendre buktat minden apróság miatt"


Ez sem állja meg a helyét, mert nem a vizsgabiztos dönt ebben a kérdésben. A forgalmi vizsga ugyanolyan, mint a KRESZ vizsga. KRESZ vizsgánál minden kérdés bizonyos pontszámot ér és bizonyos ponthatárt elérve sikeres a vizsga, ennél fogva a sikeres vizsga a te kezedben van. A forgalmi vizsga is ilyen, minden hibafaktor bizonyos mértékben nyom a latba. Nem a vizsgabiztos dönti el, hogy valami miatt megbuktat-e. Ő csak beírja, hogy elkövettél egy bizonyos hibát, az pedig már az ő hatáskörén kívül van, hogy az adott hiba bukást érdemel-e.

2023. jan. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
#6 Már ha kapott papírt... Én 2 hónapja vizsgáztam és nekem nem adtak, mert spórolás van a közlekedés felügyeletnél és nem indigós, hanem csak egy példányos papírral dolgoznak a vizsgabiztosok. Másoltatni lehetett volna belőle 3 nap múlva...
2023. jan. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
7#1-2 helyen, helyzetben van szublyektív döbtès, pl követèsi távolság, fordulatszám magas alacsony, látási viszonyok, de ott inkább elnèző, hogy ne lehessen belekötni.... Pl nàllam elmondta egy kicsit magas fordulattszámon vezettem, de nem volt vèszes, de volt egy rosz visszaváltásom, ami nem kellett volna. Ès tudtam, higy igaza van, mert egyből váltottam vissza. De ebbe a törtènetben ilyan nam nagyon találtam.
2023. jan. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8#2ève vizsgáztam, èn ott helyben megkaptam. 1bukás, 1 siker. Ott helxbe, ès mentem az okmányba. Akkor mèg a papírral nem vezethettem...
2023. jan. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!