Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik a jobb ha online vagy...

Melyik a jobb ha online vagy terembe tanulod meg a jogsihoz az elsősegélyt ?

Figyelt kérdés

2023. febr. 5. 17:29
A kérdező szavazást indított:
Online
Terembe
15 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Nekem egy kérdésem lenne: online hogy tanulnod meg a bábun az újraélesztést?
2023. febr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
TerembeN. Sisaklevétel, újraélesztés, stabil oldalfekvés, szituációs gyakorlat nem adható át úgy online, hogy fogja az oktató kijavítani az esetleges hibás mozdulataid?
2023. febr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Online. A legtöbb helyen amúgyis olyan a vizsga, hogy tudjad az elméletet, a többi te van sz.rva, mert úgyis mentőt hívsz valós helyzetben (ezt jó, ha mondod is).
2023. febr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
#3 Nem jó, ha mondja is, hanem konkrétan megbukik, ha nem mondja.
2023. febr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, igen, ezt írtam, hogy az elméletet tudni kell elmondania. Anélkül bukta. Gyakorlati részt szokták elbagatellizálni, ott érdemes megemlíteni, ha bénázol, hogy ez úgyis a mentők dolga lesz, te csak addig csinálod, amit tudsz.
2023. febr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1#hogyan lélegeztetsz?Úgy hogy van videó is hozzá. Egyébként tanteremben 2×6 óra amit 1óra alatt meg lehet tanulni.
2023. febr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Praktikusabb az online, de egyáltalán nem mindegy, melyik. Az SOS Elsősegély online kurzusán van garancia a sikeres vizsgára, ezt valamiért mások nem merték bevállalni. Meg egyébként sztem meglepően szórakoztató:D. Hidd el, aki nem retard, meg tudja tanulni azt a kb 3 mozdulatot egymás után online is, ha főzős videók vannak, akkor ez semmi ahhoz képest. Nem látom értelmét, miért kéne bezsúfolódni órákra egy tanterembe bizonytalan minőségű oktatásra, ha megtanulhatod a telódról is, amikor akarod, profi platformon. Nézz bele, aztán max ha nem tetszik, visszakéred a pénzed, de miért ne tetszene.
2023. febr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Èn rászánnám azt az 1-2 napot az elsősegèlyre. Nekem egy napon volt az oktatás, rá nemskkal a vizsga. Nem vezítesz semmit, nekem pl kifejezetten hasznos volt, mert szüksègem volt rá...
2023. febr. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!