Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Etitánban ahol online meglehet...

Etitánban ahol online meglehet tanulni a kreszt ott ez az elsősegély tanfolyam az lehúzás?

Figyelt kérdés
Sajnos én ott nem csak kreszt vettem hanem ilyen elsősegély tanfolyamot is 7 ezerért. A kreszt már rég kivittem még gyakorlok is a végén sokat, de ez az elsősegély piszok nehéz. Hát nagyon nehéz kivinni. Olyan tesztek vannak benne. De természetesen veszi el az időt a KRESZ tanulasbol, most is le vett fél órát. Akkor ez lehúzás. Direkt ilyen nehéz hogy nehezen menjen közben meg veszi az időm el, nem?? Ezt kár volt meg venni kresz mellé. Xd

2020. szept. 8. 14:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt ott tanultam meg, elsőre levizsgáztam.
2020. szept. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szerintem nem a legjobb ez, mert ugyanúgy el kell menni gyakorlat oktatásra is, ahol meg le adják az elméletet is. Sok értelme nincs ennek az online elsősegélynek.
2020. szept. 8. 18:30
 3/15 A kérdező kommentje:
Kár hogy erre most jövök rá. Xd
2020. szept. 8. 18:30
 4/15 Munkavedelem ***** válasza:
Ha van személyes oktatás is, akkor valóban feleslegesnek tűnik...
2020. szept. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hogyne lenne, jó pénzért a vörös keresztnél. Csak én ezt nem tudtam, amikor beiratkoztam. Ott ilyen egy napos tanfolyam van, de ott van gyakorlat is.
2020. szept. 9. 15:22
 6/15 anonim ***** válasza:
Tulkomplikalod
2020. szept. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Munkavedelem ***** válasza:

Két tanfolyamot nem kell elvégezned. Választhatod az online-t is, vagy a Vöröskereszteset, de akár magánoktatást is.

A lényeg, hogy vizsgáznod kell.

2020. szept. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Persze ezt értem, de én nem vagyok biztos benne hogy ezzel le tudok vizsgázni. Ráadásul olyan nehéz a tanfolyam tovább se enged. De amúgy is a gyakorlat hiánya az baj szerintem. Úgyhogy 7 ezer ft ide vagy oda szerintem egy igazi tanfolyamra is be kell fizetnem.
2020. szept. 18. 12:28
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem kötelező megvenni az elsősegély részt, tehát lehúzásnak nem lehet nevezni, de elsősegélyt nem ajánlott online módon tanulni, és talán fölösleges is, hisz az interneten más, ingyenes lehetőséget is találhattál volna.

A te döntésed volt.

Elsősegélyt ajánlott tantermi oktatáson tanulni, talán 2x2 óra az egész.

2020. szept. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát igen tudom, nem tudtam akkor hogy a Vöröskereszt tart tanfolyamot. Nem néztem utánna. Most már ez van.
2020. szept. 18. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!