Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy ne izgúljak vizsga előtt?

Hogy ne izgúljak vizsga előtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hopnap lesz a forgalmi vizsgám B kategóriából.

Kicsit stesszelek.

Egy-két jó tanácsot örömmel fogadok.

70 órát levezettem, szerintem a tudásom megvan a sikeres vizsgához, oké van néha 1-2 kicsi hiba, de remélem átmegyek.

Ti mivel nyutattátok magatokat előtte?



2023. febr. 12. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmivel, elmegyünk kicsit kocsikázni, ha kellően jónak látják, akkor legközelebb már csinálhatom egyedül. Állj hozzá így.


Melyik városban vizsgázol?

2023. febr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nyíregyháza😊
2023. febr. 12. 22:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok sikert!! Írd meg hogy ment.

Ne idegeskedj, fogd fel úgy, mintha csak ketten lennétek az oktatóval.

2023. febr. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

-Ha vétesz egy apró hibát, ne kezdj el töprengeni rajta, mert akkor nem a vezetésre koncentrálsz és hamar összehozol egy bukást okozó hibát.

-Egyirányú utcában az út bal széléről kanyarodj balra, erre nagyon harapnak a vizsgabiztosok, rengetegen buknak meg emiatt.

-Ha nem a haladási iránynak megfelelő sávba soroltál (pl. egyenesen kéne menni, de kanyarodósávban vagy), inkább kanyarodj le. Hibapontot fogsz kapni érte, de ha ott elkezdesz pánikolva sávot váltani, 90% eséllyel megbuksz (szinte biztos, hogy előbb fékezel, minthogy kiteszed az indexet, bevágsz valaki elé, záróvonalat lépsz át stb.). Majd újratervezik az útvonalat, csak vezess!

-Ha megpróbálnak a lakó-pihenő övezettel átverni, ne dőlj be nekik.

-Ha sétál a zebra felé egy gyalogos, állj meg és engedd el. Nem számít, hogy még 5 méterre van, mikor elmész előtte. Tapasztalat, az első vizsgám bánta. Ha aztán meggondolja magát és nem megy át, még hibapontot sem kapsz.

Egyébként pedig készülj fel arra, hogy egyéntől függően nehéz lesz gondolkodni, nekem például az első vizsgán a jármű átvizsgálása közben nem jutottak eszembe a dolgok. Elkezdtem gondolkodni, hogy mindent megnéztem-e, de csak bambultam, nem forgott az agyam. Másodjára már lényegesen jobb volt a helyzet.

2023. febr. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek,

2-öl vizsgaa szorítsatok😇

2023. febr. 13. 13:19
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Na sikerült? :)
2023. febr. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igeeeen😁🥰
2023. febr. 13. 16:56
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok! :)


Milyen feladatokat húztál (parkolás, megfordulás) ?

2023. febr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm😁🥰

Y megfordulás, meg jobbra előre parkolás😁

2023. febr. 13. 17:57
 10/11 anonim ***** válasza:
86%
Ügyes voltál! Gratulálok!
2023. febr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!