Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Túl kicsi vagyok ahhoz, hogy...

Túl kicsi vagyok ahhoz, hogy egyedül utazzak repülővel?

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy az unokatestvéremék meghívtak nyárra Németországba. egyszer már voltam náluk repülővel,de akkor a bátyámmal mentünk. 14 múltam novemberben,tehát elvileg mehetnék egyedül. De anyukám nem engedi,mert félt. Én is kicsit félek egyedül utazni,de azért ezt a nyaralást mégsem hagyhatom ki.:) Szóval,szerintetek mennyire biztonságos avagy nem,ha egyedül repülök kb. 1,5 órát? Köszönöm a válaszokat!
2008. dec. 27. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Repülővel sokkal biztonságosabb utazni mint busszal vagy vonattal, és sokkal gyorsabb, kényelmesebb is. Persza az árát meg kell fizetni.

Valószinűleg nem magától a repüléstől félt téged, hanem attól, hogy távol leszel tőle, és azért nem akar egyedül elengedni.

2008. dec. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem.Mert elengedni elenged,mert tudja,hogy ott jó helyen vagyok,csak az egész úttól félt,hogy hogy lesz meg ilyesmi. Az ottléttel nincs semmi baj. Köszi azért! :)
2008. dec. 27. 21:30
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja,és ráadásul az unokatesómék kifizetik a jegyemet! ;)
2008. dec. 27. 21:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha te nem félsz egyedül utazni, akkor győzd meg anyukádat, hogy neki sincs mitől tartania. Tulajdonképpen csak a gépen leszel egyedül, ahol azért általában normális az utazóközönség, szerintem nincs min aggódni.
2008. dec. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ezért is írtam, hogy a repülő sokkal biztonságosabb mint a bus vagy vonat. Repülőn akikkel felszállsz, azokkal fogod azt a teljes másfél órát végigrepülni. Általában tök normális emberek utaznak repülőn és ha nem is annyira, a másfél-két óra kibírható. Vonattal vagy busszal viszont néha olyanok tudnak utazni... és nem másfél óra, hanem 8-10 óra. És kényelmetlen is. Mondd meg anyukádnak hogy olvassa el ezt a kérdésedet és a válaszokat, hátha megenyhül tőle :)
2008. dec. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én először 4 éves koromban,majd egyre gyakrabban utána utaztam angliába anyumhoz. 2 órás út alatt nagyon kedvesek voltak velem a légikísérők:) sztem nem veszélyes dolog,kibíható...:))
2008. dec. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már útban vagyok afelé,hogy meggyőzzem.:)
2008. dec. 28. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!