Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy lehet az amerikai jogosít...

Nadi84 kérdése:

Hogy lehet az amerikai jogosítványt megszerezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudja valaki hogy hogy lehet megszerezni (felkészülni) amerikai jogosítványt?

Magyarom már van vagy 8 éve, de nekem midennképpen amerikai kellene. Hogy lehet tesztre felkészülni, hogy megy a vizsgázás, elfogadják-e amutómatikusan a magyar jogsit és kapok-e érte amerikait. (gondolom nem )


Köszi!!!


Nadi


2011. márc. 27. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Az amerikai nagykövettségen érdeklődj szerintem, azoktól biztosan érdemi, naprakész infót kapsz, amúgy mihez kellene ez?


Kimennél taxizni?

2011. márc. 28. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amúőgy szerintem ég és föld az európai meg az amerikai jogsi, a kresz talán nagyjából megegyezik, de ott is vannak különbségek szerintem.


A kocsik világítása is más, náluk minden piros hátul, nincs ilyen hogy fehér tolatólámpa, meg sárga index.

2011. márc. 28. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 T5- ***** válasza:

"A kocsik világítása is más, náluk minden piros hátul, nincs ilyen hogy fehér tolatólámpa, meg sárga index."

Ez nem teljesen igaz:

[link]


[link]


[link]


[link]


Egyébként az ID-ről szinte mindent megtalálsz itt:

[link]


(bocs ez most ilyen linkelgetős lett, de szerintem hasznosabb, mintha elkezdenék okoskodni)

2011. márc. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tesztre tanuld meg a MUTCD-t (helyi KRESZ): [link]

Ha egyszerűbb szöveg kell, írd be google-ba hogy rules of the road vagy ehhez hasonlókat.


Magyar jogsiért nem adnak amerikait, de könnyűek és olcsók a vizsgák. Forgalmi vizsga kb 15 perc, autóról neked kell gondoskodni, kresz vizsgát asszem magyarul is tehetsz :)

Néhány államban kell social security number, de a legtöbben nem.


Írd be a google-ba hogy driver license utána az állam nevét és megkapod a helyi közl. hivatal weblapját.

2011. márc. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!