Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Székesfehérváron most miért...

Székesfehérváron most miért megy a sírás egy magánkézben lévő parkoló fizetősé tétele miatt?

Figyelt kérdés

Évek óta kint vannak a táblák, hogy az üzlet vásárlóinak van fenntartva és csak az első óra ingyenes. Most az üzletlánc felbérelt egy parkolóüzemeltetéssel foglalkozó céget, és elkezdte figyelmeztetni az ott parkolókat, hamarosan a díjbekérők mennek ki elég szép összeggel. Az egyik helyi facebook csoport szabályosan felrobbant miatta.

[link]



2023. márc. 3. 08:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%

Ez a zárás után dolog mondjuk érdekes.


Paneltelepen lakom Pesten. Ha 6 óra után érkezem haza, akkor nagyjából esélytelen parkolóhelyet találni a közelben, mert még a fákról is autók lógnak.


Így én is a közeli Spar parkolóba szoktam beállni, mint ahogy sokan mások is. Igaz itt egy 100+ férőhelyes parkolóról van szó és aki "parkolni" jár oda az a távolabbi végében áll meg, ahol amúgy sem áll senki.


Aki meg vásárolni megy, azok simán megállnak az úton vészvillogóval a bejárat előtt, mert nem akarnak 10 métert sétálni a parkolótól.


Lehet mondani, hogy szar ingyenélő vagyok, nem tudok mit csinálni, nem tudom lerakni máshol a kocsit. Persze nem is hőzöngök ha nem engednek oda állni.

2023. márc. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Alex Fly ***** válasza:
79%
@11: de nem arról van szó, hogy ne engednének ott parkolni, csak arról, hogy fizesd ki a parkolás díját. Ezen megy a hiszti...
2023. márc. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

A bolt szerint azért vezetik be,mert azt látták hogy több napok óta ottparkoló auto foglalja a helyet a vásárlók elől. De egy órán túli parkolás után se fognak pénzt kérni, ha van vásárlást igazoló blokk.


[link]

2023. márc. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
80%
Igazából teljesen érthető az intézkedés. Meg volt nyitva a parkoló bárkinek, és ezzel visszaéltek. Az meg az önkormányzat sara, hogy amúgy parkolási káosz van a város nagy részén. A "murvás" parkoló is magán terület (onnan nem messze amúgy), de a tulaj engedi a használatát bárkinek, ingyen. Ha az nem lenne, akkor még nagyobb lenne a baj.
2023. márc. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!