Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vissza lehet mondani előre...

Vissza lehet mondani előre lefoglalt repülőjegyet?

Figyelt kérdés

Egy munkahelyemmel Ciprusra utaznánk 2 és fél hét múlva, de sajnos úgy alakult az életem, hogy most sehogy sem tudok elutazni velük. Azt mondták nekem az irodában, hogy nem lehet visszamondani a július óta jegyet, de szerintem csak azért mondják, hogy mindenképp elmenjek.

Ha vissza lehet mondani, ha nem, akkor sem utazom el.


2010. okt. 6. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Utazol, nem utazol, az a Te dolgod, ha pénzt akarsz látni, olvasd el az általános szerződési feltételeket, ha abban találsz valamit, ami Neked jó, annak alapján követelhetsz.

Ha kapsz is valamit, keveset, mert húzós a visszamondás.

Egyébként kérdezel, de se légitársaság, se jegyfajta, hogy a fenébe vársz választ?

2010. okt. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az utazási szerződésben benne van ,hogy mennyi időn belül mekkora összeg jár vissza.

ha csak pár nappal előtte mondod le, akkor csak 30-50% jár vissza.

a helyedben bemennék 1 másik utazási irodába és kifaggatnám őket, hogy mi van ilyen esetben. ezek után mennék el az érintetthez .

Panaszkönyv említése csodákra képes :)

2010. okt. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy ezt nem én intéztem magamnak, hanem a cég. Nekem egy fillérembe sem került, de a céget sem szeretném megkárosítani azzal, hogy elveszik ennyi pénz
2010. okt. 6. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!