Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Magyarországon a szigorú...

Magyarországon a szigorú (világviszonylatban a hatodik!) KRESZ-oktatás ellenére az emberek zöme miért idegbeteg az úttesten, illetve ÉPP csak tudnak vezetni? Az utóbbi genetikai lemaradás?

Figyelt kérdés

Nincs a vérünkben a vezetés!

Sopronban az inkubátorház és a kosárház közti egy-két úton tíz ember lelte halálát!



2023. márc. 16. 17:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Honnan jött az a 6. legszigorúbb? Az emberek zömének fingja sincs mit csinál az utakon. Ettől nagyrészt függetlenül, a probléma, amit fejtegetnél a morál. Nem sok köze van az oktatáshoz.
2023. márc. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Amúgy miről beszélünk? Legutóbb engem ugatott le minden válaszoló amikor mondtam, hogy ha valaki 5-ödjére sem képes átmenni a forgalmi vizsgán, az inkább ne vezessen. Aztán kaptam az ívet hogy hát mások jogsival is szarul vezetnek, meg amúgy is alanyi jogon jár...😃


Nyilván amíg az az érv mindenre hogy mások is, addig nem fog ott semmi változni.

2023. márc. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Alex Fly ***** válasza:
Végül is az oktakás lehet a 6. legszigorúbb, ha a számonkérés a leglazább...
2023. márc. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk annak, hogy idegbetegek, nem sok köze van a KRESZhez vagy vezetni tudáshoz. A magyarok többsége egy frusztrált proli.

Épp ma sétáltam át olyan kisebb parkolón a templom mellett a sulinál, ahol anyukák és nagymamák szoktak parkolni.

Bekanyarodott egy nagymama, nézte, hova álljon, erre mögötte valami jómunkásember a kisbuszával jött megfordulni, és ott tombolt meg dudált, hogy lassítják. Na az ilyen agyhalottakon inkább pszichológus segítene.

2023. márc. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

8-as leírta a lényeget.

Egyébként is az idegbetegség és a szabályok betartása nem függ össze, te teljesen szabályosan is lehetsz idegbeteg állat és sokszor ez is megy az utakon.

2023. máj. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!