Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Csak hétköznap délelőtt...

Csak hétköznap délelőtt szokás használt autót/motort venni?

Figyelt kérdés
Eladó a motorom, és az eddigi érdeklődök csak hétköznap délelőtt akarták megnézni, amikor én dolgozom. Egy hónap alatt már ketten is megígérték, hogy eljönnek, én pedig csak emiatt szabadnapot vettem ki, végül el sem jöttek. Ha azt mondom, hogy csak 16 óra után érek rá, vagy hétvégén, az nem jó senkinek.

2023. márc. 29. 07:46
 1/8 nemaRendőrség ***** válasza:
100%
Aki ráér olyankor annak nincs pénze rá. Legközelebb kérj foglalót ha neked kényelmetlen időpont, 20-30e forintért már csak lejön.
2023. márc. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hajlandó kompromisszumra, nem ér rá olyankor amikor neked is jó lenne akkor azt a vevőt hanyagoljad. Ha komolyak a vásárlási szándékai akkor fog tudni valami olyan időben menni ami neked is megfelel.
2023. márc. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akit komolyan érdekel, az el fog jönni 16 óra után is. Komolytalan ember, aki 16 után nem akar jönni.
2023. márc. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ők egytől egyig kereskedők lehettek, akiknek az a munkájuk, hogy felvásárolnak motorokat. És időben be akarják fejezni a munkanapjukat. :-)

Egy végfelhasználó pont úgy lenne, mint te: alapvetően munka után érne rá.

2023. márc. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig csak hétvégén és hétköznap este 6-8 órakor vettem motort/ autót magánszemélytől. Mindkettőnk akkor ért rá, ő el akarta adni, én meg akartam venni, szóval egyiküket sem zavarta az időpont.
2023. márc. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 NTBS ***** válasza:
Nem. Ezek nem komoly vevők.
2023. márc. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Töröltek egy választ!

De miért?

2023. márc. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egy szép szombat délután vettem a motorom. De amúgy én is hétköznap délelőtt venném a legszívesebben, amikor már dolgoztam 1-2 órát vagy még nem kezdtem el dolgozni, de agyilag fitt vagyok.
2023. márc. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!