Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ott mered, illetve mernéd...

Ott mered, illetve mernéd hagyni a milliós elektromos kerékpárt, akár több órára, visszatartó ereje van ennek az e-bike vásárlási szándéktól?

Figyelt kérdés
Ott mered, illetve mernéd hagyni a munkahelyed, lakhelyed közelében vagy bevásárlás, ügyintézés közben, netalán még kirándulás alkalmával is? Természetesen, láncolva, lezárva. Számomra ez visszatartó gondolat elektromos kerékpár vásárlástól. Pedig nagyon szeretnék! Számomra ez igen sok pénz! Komoly érvágás lenne, ha ellopnák.

2023. ápr. 2. 19:52
A kérdező szavazást indított:
Igen, visszatartó erő, ezért nem merek venni e-kerékpárt
Nem agyalok ezen, megvettem/ tervezek venni
Nincs pénzem ilyen drága biciklire, nem érdekel a kérdés
Szükséges eszköz számomra, de ideges vagyok mindig, ha ott kell hagyni
Egyéb, kifejtem hozzászólásban
8 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj, dehogy merném. 2 percen belül ellopnák bárhonnan.

Csak otthon a zárt garázsban, illetve a munkahelyemen, zárt, őrzött irodaházban.

2023. ápr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tök felesleges ilyen drága vackot venni.

Nem tud többet mint egy 3-500 ezres.

Persze erre is vigyázni kell.

2023. ápr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Ki az a h*lye, aki 1 millióért elektromos kerékpárt vesz?! Annyiért már egy normális autót lehet venni... Biztos nem vennék annyiért egy biciklit, főleg, hogy még a sport részét is elveszi.
2023. ápr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

"Annyiért már egy normális autót lehet venni..."

:D :D :D

2023. ápr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
3. Annyiért csak egy lefingottat kapsz.
2023. ápr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Én alapból nem vennék e-biciklit, mert nincs rá szükségem, nem látom értelmét, környezetszennyezőbb is a sima biciklinél az akkuja miatt. De tervezném a vásárlását, akkor bizony félnék attól, hogy majd ellopják.
2023. ápr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én sem merném otthagyni sehol! Még a (jelenlegi áron) 300 ezres KTM Life Joy bicajomat se nagyon merem. Komolyan megnézem, hová megyek vele, ahol le kell parkolnom. Van abus összhajtható záram, és egy abus láncom is hozzá.

Nejemnek is KTM kerékpárja van, két kamasz gyerekünknek pedig CTM. Három éve cseréltük le mind a négyünknek. Az enyém 25 éves volt, nejemé 17, a csemeték pedig most értek el a felnőtt méretűekhez.

Biztosítva van mindegyik és regisztrálva a BikeSafe oldalon. Mindegyiknek van Abus lánca, zárja is. (ha együtt megyünk, akkor össze is láncoljuk őket, úgy mindegyiken több rögzítés van egyszerre. Ha nem is lehetetlen leszedni, de legalább nehezíti, lassítja a tolvajokat. Visszatartó erő, ha macerás ellopni.)

2023. ápr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem merem otthagyni és nem is hagyom ott sehol az enyémet.Vagy rajtaülök,vagy a garázsomba áll.
2023. ápr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rengeteg az irigy, bunkó alak hazánkban. Ha ellopni nem is tudnák, de kárt tenni benne igen. Durván huszonx éve járok elektromos bringával, de sehol sem tudom úgy otthagyni, hogy teljesen nyugodt legyek. Más lenne a helyzet, ha nem lenne ekkora szakadék az emberek vagyoni helyzetét illetően. Ha mindenki meg tudná venni a drágább, jobb, stb. bringát, akkor nem kellene rettegni ilyesmitől. Mindenki boldogabb is lenne. Itt csak a felső 1(10)% a boldog, mert ők dúskálhatnak a javakban, a többiek meg sóvárogva szemlélhetik a semmirekellők - tisztelet a kevés kivételnek - veretését.
2023. aug. 23. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bevásárlásra, ügyintézésre ott szoktam hagyni lezárva. Kivéve ha több órát leszek valahol, akkor pár 1000Ft-os boltba járóssal megyek vagy autóval. Munkahelyen is ott merem hagyni (kamera látja a kerékpár tárolót). 1.5m volt a bringa, de nem okoztak még benne kárt.
ápr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!