Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kamionos mellett utaztatok...

Kamionos mellett utaztatok már csak utasként? Milyen élmény volt?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 9. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Vótmá
2023. ápr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Én már vittem az asszonyt.

Hát szenvedett rendesen és neki az embertelen volt.

AMikor egy nap 9 órán keresztűl csak menni kell és semmi látni való csak az autópálya.

És ezt egy hétig minden nap , az életét megunta.

Nem olyan ez mint sokan elképzelik.

Ha hétvégén meg megáll az ember akkor jön a hosszú pihenő és nem lehet a kocsival mozogni.

Nagyon kevés olyan van hogy még el is tud menni az ember kirándulni.

Régebben ezerszer jobb volt, nem kellett kötelezően 45 órát állni hanem össze fogtunk és egy traktorral 4-5 sofőr mentünk csavarogni, kirándulni.

Na az volt az igazi pihenő, nem a mostani amikor mozdulni nem lehet a kamionnal.

De kikell próbálni és érdekességnek jó egyszer kétszer.

2023. ápr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Nekem tetszett, bár tizenegykétéves voltam, de imádtam a TIR sorozatot, nagy élmény volt amikor egy ugyanolyan TurboStarral 130-al előzgette az ember az országúton a kocsikat pót nélkül. :D
2023. ápr. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Én már mentem 105-tel egy Volvo Fh480-nal póttal és 24 tonnával... Lejtőn elfeledkeztem magamról, az domborzatkövető xar meg kidobja üresbe.😅
2023. ápr. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
4. Nem ez a kérdés!
2023. ápr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
#5 Nem neked írtam.😒
2023. ápr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!