Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Más benzinkúton is mindig kér...

Más benzinkúton is mindig kér valaki néhány hot-dogot vagy kávét? A MOL-nál mostanában soha nem tudok egyből fizetni, és kezdem unni.

Figyelt kérdés

2023. ápr. 19. 14:57
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Igen és lehetne annyi pékség ahány ember éhes.
2023. ápr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
72%
#20: a rekord profitból futotta volna néhány beugrós részmunkaidősre. Igazából meg sem látszott volna az excel táblában.
2023. ápr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

"Persze lehetne annyi eladó, mint amennyi állás, de fizeted a bérüket?"


Ha felhőkarcolóra tellik, akkor talán néhány büfés is beleférne...

2023. ápr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

"Persze lehetne annyi eladó, mint amennyi állás, de fizeted a bérüket?"


Én fizetem, mert én vagyok a vevő, bármilyen meglepő...

2023. ápr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

„#16 Ha nem érsz rá, akkor ne csúcsidőben tankolj. Ha időre mész indulj el időben. Problem solved. Tudom persze máskor nem tudsz és csak a te időd fontos ami mindenki felett áll.”



Köszönöm a fröcsögést, fogalmad sincs miért, mikor és hol tankolok, de te jobban tudod...


Amúgy nem szűrted le a lényeget -talán a divatos és egyben kínos, angol nyelvű frázisok puffogtatása helyett értelmezhetnél is, néha… Nem, nem a kávézgató emberekkel van bajom és nem is a kúton reggelizőkkel. Egy olyan szolgáltatóval van bajom, ami egy rossz üzletpolitika miatt szivatja a vevőit. De inkább ne is foglalkozz vele, állj a sorba szó nélkül és hagyd, hogy bármit megtegyenek veled...

2023. ápr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
#16 Képzeld, vannak emberek, akik így is korán kelnek, árut fuvaroznak, hogy az emberek lusta segge alá vigye a Kínából rendelt vackokat, és egyebeket, és be van táblázva a napjuk, majd késő este érnek haza. Lehet neked fontos, hogy habzsi-dőzsizz a kúton, mert más ideje neked sem fontosabb, de ezek az emberek nem tudnak ennél gyorsabban indulni. Vagy elvárnád, hogy ne is aludjanak, és éjjel is futárkodjanak? Nem mindenki időmilliomos, van akinek ki van centizve a napja. Ezért halad itt ez az ország, mert mindenki jó dolgában, azokon tapos, akik nekik végeznek szolgálatot, és még őket nézik le, amikor panaszkodnak, mert szeretnének haladni. Ezzel az erővel kérdezhetnénk, hogy neked miért csúcs időben kell tömni a fejedet, a kúton? Talán nem érdekel más ideje? Te sem vagy különb.
márc. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!