Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tolószékkel a Pilis-ben mely...

Tolószékkel a Pilis-ben mely helyeket ajánlanátok videózásra/fotózásra? Tehát ahol pazar a panoráma.

Figyelt kérdés
A Visegrádi autós panoráma kilátó remek célpont, és Csobánkára való látképet is ismerem az is gyönyörű. Skanzen nem nagyon vonz. Szóval ezekhez hasonló helyeket keresek. Teljesen nem vagyok székhez kötve viszont most egy baleset miatt még túl sokat nem tudok menni. Esetleg azt lehet tudni, hogy az Egri vár másolatához mennyire lehet közel meg állni kocsival? Bár elsősorban a gyönyörű panoráma vonz és a patakok ahova nem kell sokat mászni. Pilis Szentléleken már találtam ilyen szép patakot és Visegrádnál is. Bármilyen ötlet érdekel. Oh és Pilis szentlászló is érdekel. Ott esetleg tudtok kocsival megközelíthető gyönyörű látképet a helyekre? Köszönöm szépen. Remélem jó helyre írtam a kérdésem. Elnézését ha nem.

2023. ápr. 29. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Az Egri vár másolatához nem tudsz bemenni kocsival. 1.5 km séta.


De azt hiszem Pilisszentléleken a kolostorromhoz fel lehet menni kocsival.

Másik jó helyszín a solymári Szél-hegy, itt körpanoráma van és majdnem teljesen fel lehet menni kocsival.

Esetleg Pilisszentkeresztnél a Dera patak is szép és ha jól emlékszem elég jól megközelíthető kocsival.

Ez már ugyan nem Pilis, de Szentendrén is vannak a Bükkös pataknak szép részei, pár helyen át is hajthatsz rajta kocsival. :)

2023. ápr. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Rengeteg jó tippet adtál.😊😊😊😊😊
2023. ápr. 29. 19:04
 3/3 anonim ***** válasza:
44%
Miért kéne gyalog menni?
2023. ápr. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!